Gebze’de bir trafo daha kaldırıldı!

Fen işleri şantiyesinin girişinde ve imar yolunun üzerinde bulunan trafonun yıkım çalışmasını denetleyen Başkan Köşker, “Bu çalışma neticesinde yol ü...

BÜYÜT

Fen işleri şantiyesinin girişinde ve imar yolunun üzerinde bulunan trafonun yıkım çalışmasını denetleyen Başkan Köşker, “Bu çalışma neticesinde yol üzerindeki şerit daralmasına sona erdirilmiş olacak. Yapımı devam eden yeni adliye binası ve imam hatip lisesi için yeni imar yollarının açılmasında ki engeller de ortadan kaldırılmış olacak” dedi.

 

Gebze’de bir trafo daha kaldırıldı. Şehir estetiğine uygun olmayan bir elektrik trafosu daha kaldırıldı. Gebze Belediyesi’nin girişimleri ve SEDAŞ ile işbirliği içerisinde yapılan çalışma neticesinde fen işleri şantiyesinin giriş hizasında bulunan trafo kaldırıldı. Bina tipi diye adlandırılan trafonun kaldırılması çalışmalarını denetleyen Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, “SEDAŞ yönetimiyle işbirliği içerisinde yürüttüğümüz, şehir estetiğine uymayan bina tipi trafoların kaldırılması çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Kentimizin farklı noktalarında bulunan trafoların yıkılarak, enerji hatlarının yer altına alınması ve yerlerine mini semt meydanları kazandırılması çalışmalarımız devam ediyor.

 

TRAFİĞİ RAHATLATACAK

Şantiyemizin girişinde ve imar yolunun üzerinde bulunan bina tipi trafonun yıkılması işlemi ekiplerimiz tarafından tamamlandı. Bu çalışma neticesinde yol üzerindeki şerit daralmasına sona erdirilmiş olacak. Yapımı devam eden yeni adliye binası ve imam hatip lisesi için yeni imar yollarının açılmasında ki engeller de ortadan kaldırılmış olacak. Bu çalışmayla Issıkgöl Caddesi’nde zaman zaman yaşanan trafik yoğunluğu da azalmış olacak. Bu çalışmalarda bizlere destek olan SEDAŞ yöneticilerine bir kez daha teşekkürlerimi sunuyorum” ifadelerini kullandı.

23 Aralık 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR