MAZLUMDER’den hiçbir adaya destek yok

MAZLUMDER Kocaeli Şubesi, eski genel başkanları Dr. Ömer Faruk Gergerlioğlu da dahil üyeleri olan hiçbir milletvekili adayını desteklemediklerini, her...

BÜYÜT

MAZLUMDER Kocaeli Şubesi, eski genel başkanları Dr. Ömer Faruk Gergerlioğlu da dahil üyeleri olan hiçbir milletvekili adayını desteklemediklerini, herkese eşit mesafede yaklaştıklarını açıkladı.

MAZLUMDER Kocaeli Şubesi, AKP’den milletvekili aday adayı olan eski genel başkanları Dr. Ömer Faruk Gergerlioğlu’nu destekledikleri yönündeki iddiaları yalanladı. MAZLUMDER Kocaeli Şube Yönetimi adına Başkan Selahattin Mengül’ün yaptığı yazılı açıklamada hiçbir siyasi kurum ve kuruluşla, adayla ilgileri olmadığı beyan edildi. Açıklamada şunlar kaydedildi “Aday adaylığını açıklayan Sayın Ömer Faruk Gergerlioğlu ve diğer aday adayları derneğimizin şu anda sadece üyesi durumundadır ve yönetim kademesinde yer almamaktadır. Gergerlioğlu dışında değişik partilerden de, aday adaylığını koymuş üyelerimiz vardır. Bu durum üyelerimizin kendi özeliyle ilgili olup, biz hiç birisine siyasi anlamda destek vermiyoruz. Sayın Ömer Faruk Gergerlioğlu’nun siyasi çalışmaları tamamen şahsına aittir.

ÖZGÜR İRADE
Adayların kendilerini tanıtma noktasında hazırladıkları tanıtıcı yayınlara, MAZLUMDER olarak, tarafsızlık ilkemiz çerçevesinde, resim ve belge temini noktasında hiçbir yardım ve katkımız olmamıştır. Yayınlanan belge ve resimler kişilerin kendi özel arşivlerinden ve internette bol miktarda bulunan belgelerden kaynaklanmaktadır. Hazırlanma aşamasında da bize sorulmadan kendi özgür iradeleri ile ortaya konulmuş tanıtıcı çalışmalardır. MAZLUMDER Kocaeli Şubesi Yönetim Kurulu olarak, Kocaeli halkına şunu açıklıyoruz İnsanın sadece insan olmasından kaynaklanan haklarının iadesine yönelik çalışmalarımız, hiçbir siyasi yapıya bağlı olmadan bu güne kadar olduğu gibi bundan sonrada devam edecektir, hiçbir adaya desteğimiz yoktur.”

06 Nisan 2011 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR