Pamukkreşli minikler, büyükleri hayran bıraktı

2-6 yaş çocuklarına hizmet veren Pamukkreş , “karma sergisiyle’’ görücüye çıktı. Yıl boyunca çocukların elinin değdiği grup çalışmaları, resimler, atı...

BÜYÜT

2-6 yaş çocuklarına hizmet veren Pamukkreş , “karma sergisiyle’’ görücüye çıktı. Yıl boyunca çocukların elinin değdiği grup çalışmaları, resimler, atık malzeme çalışmaları, maketler, ebru ve el sanatları, veliler tarafından hayranlıkla izlendi.

Üç yaş grubunun el ve ayak izleri, dondurma arabası grup etkinliği, 4 yaş grubunun şaka kutuları, helikopter maketi, 5 yaş grubunun tavana asılı kırlangıçları, Viking gemisi, 6 yaş grubunun mutfak dizaynı, farklı ebru çalışmaları davetliler tarafından çok beğenildi.

Pamukkreş sergisi, sadece bakım görevinin yerine getirilmediğini, aynı zamanda çocukların el becerilerinin, kendini ifade etmenin, sosyalleşmenin ve hayal gücünü geliştirmede kreş eğitiminin ne denli önemli olduğunu gösterdi.

Sergiyi, Darıca Kaymakamı Osman Ateş, Çayırova İlçe Milli Eğitim Müdürü Şener Doğan, AKP İlçe Başkanı Cemalettin Kaflı ve ilçe yönetimi, İlkçev başkanı Cebrail Kuru ve yönetimi ile ilçede görev yapan okul müdürleri ve öğretmenler beğeniyle gezdiler.

Kreş Müdürü ‘’Çocuklarımızın hayal güçlerini destekleyince karşımıza böyle bir sergi ortaya çıktı” diyerek sergiye katılan velilere, davetlilere ve emeği geçen bütün personele teşekkür etti. Kreşin yıl sonu etkinliği ise 17 Haziran, saat 19.00’da Kent Meydanı Kültür Merkezi’nde yapılacak.

23 Nisan 2013 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR