Başkan Ayaz, Koganlılar’ın gecesinde

Süleyman Demirel Kültür Merkezi’nde düzenlenen geceye Korganlılar Dernek Başkanı Yunus Şener ve yönetimi ev sahipliği yaptı. Başiskele Belediye Başka...

BÜYÜT

Süleyman Demirel Kültür Merkezi’nde düzenlenen geceye Korganlılar Dernek Başkanı Yunus Şener ve yönetimi ev sahipliği yaptı. Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz ve Ak Parti Başiskele İlçe Başkanı Dr.Şahin Talus’unda davetli olduğu geceye Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı Ali Yeşildal ve birçok sivil toplum kuruluşu da katıldı.

 

Programın açılış konuşmasını yapan Korganlılar Dernek Başkanı Şener derneklerin hayatın içinde önemli bir yere sahip olduğundan söz ederek, “Kocaeli de yaşayan 20 bin Korganlı var. Bizler Kocaeli’yi çok seviyor ve katkı sağlamak için elimizden geleni yapıyoruz. Bu noktada bizlere her zaman destek olan Başiskele Belediye başkanımız Hüseyin Ayaz’a hem katılımından hem de desteğinden dolayı çok teşekkür ediyorum.  Birlik ve beraberliğin başarı getirdiğine inancımız tam, Başkan Ayaz da ilçesinde sadece Korganlı’lar derneğimizle değil, görüyoruz ki tüm hemşeri dernekleri ve sivil toplum merkezleri ile uyumlu çalışmalar yürütmektedir. Bu bizim gibi dernekler için çok büyük şans dedi.

 

Gecede konuşan Başkan Ayaz, Korganlı’lar ile bir arada yaşamaktan mutlu olduklarını dile getirirken, kardeşçe ve sevgi içinde yaşamanın önemine değindi. Başiskele’de biz Korganlılar derneğimizde dahil olmak üzere bir çok hemşeri derneği ve Stk’yı önemsiyoruz. Başiskele’nin her noktasında herkes için hizmet üretirken çalışmalarımızı destekleyen derneklerimiz bizler için çok önemli. Bu güzel geceyi düzenleyen dernek yetkililerine teşekkür ediyorum diyerek sözlerini tamamladı.

15 Ocak 2015 Kocaeli- GündemYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR