Başiskele’de gündem miting

        AKP Başiskele İlçe Teşkilatı’nın 26. danışma toplantısı önceki akşam The Ness Otel’de iftar programıyla bir arada gerçekleştirildi. Yaklaşık 8...

BÜYÜT

 

 

 

 

AKP Başiskele İlçe Teşkilatı’nın 26. danışma toplantısı önceki akşam The Ness Otel’de iftar programıyla bir arada gerçekleştirildi. Yaklaşık 800 kişinin katıldığı toplantıda AKP İl Başkanı Mahmut Civelek, Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz, AKP İl Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Akın, Başiskele İlçe Başkanı Mehmet Ustaoğlu ve partililer hazır bulundu.

 

MİTİNGE HAZIRLIK

İftar öncesi danışma gerçekleştirilirken açılış konuşmasını Mehmet Ustaoğlu yaptı. İki unsur üzerinde çalıştıklarını belirten Ustaoğlu, “3 Ağustos’ta Başbakanımız ilimizi ziyaret edecek. En son gerçekleştirilen mitingle 130 bin kişi Başbakanımızı karşılamıştı. Yine iyi bir çalışmayla yoğun bir katılım sağlayacağız” şeklinde konuştu.

 

BİR KİŞİNİN SEÇİMİ

Mitingle ilgili çalışmalara şimdiden başladıklarını belirten Ustaoğlu, “İkinci husus, seçim süreci. Halk ilk defa cumhurbaşkanını seçecek. Bu seçimleri tamamen Başbakanımızın ismi ile götürdük. Olağanüstü bir teveccüh var Başbakanımıza. Yapacağımız çalışmalarda ahde vefa borcumuzu Başbakanımıza ödemeliyiz. En büyük desteği bu seçimde kendisine vereceğiz. Sadece bir kişinin seçimi bu” dedi.

 

HEDEF; YÜZDE 80

İlçedeki oy hedeflerinin yüzde 80 olduğunu da vurgulayan Mehmet Ustaoğlu, “Sahada bir rakip olmadığı için hareketlilik göremiyoruz. Hepinizden çalışma bekliyorum” dedi. Ustaoğlu’nun ardından konuşan belediye başkanı Hüseyin Ayaz söz aldı. Başiskele’de akıllı insanların yaşadığını belirten Ayaz, “Halkın oylarıyla seçilen Başbakanımız için herkes bir dolu otobüsü miting alanına 3 Ağustos’ta getirecek” ifadelerine yer verdi.

 

KENDİ AİLEMİZ 50 BİN KİŞİ

Son olarak söz alan Mahmut Civelek ise çok başarılı bir seçim süreci geçirildiğini kaydederek, “3 Ağustos bizim için çok önemli bir tarih. Kendisini başbakan olarak son kez karşılayacağız. Başiskele otobüs olusu insan getirir de benim teşkilatım geri mi kalır? AKP ailesi olarak sadece kendi ailemizle 50 bin kişiyiz. Sadece ailemizden 1 kişi gelse 100 bin kişi oluruz” dedi.

16 Temmuz 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR