Gebze Hürriyet, sağlık ocağına kavuşuyor

Gebze ilçesi Hürriyet Mahallesi’ne yaptırılan Aile Hekimliği Merkezi faaliyete geçti. Merkezin resmi açılışı kısa bir süre sonra yapılacak.Gebze Beled...

BÜYÜT

Gebze ilçesi Hürriyet Mahallesi’ne yaptırılan Aile Hekimliği Merkezi faaliyete geçti. Merkezin resmi açılışı kısa bir süre sonra yapılacak.

Gebze Belediyesi tarafından Hürriyet Mahallesi’nde yaptırılan Aile Hekimliği Merkezi, tamamlandı. Kısa bir süre sonra resmi açılışı yapılacak olan Aile Hekimliği Merkezi, bölgede önemli bir eksikliği gidermiş olacak. Konuyla ilgili açıklama yapan Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, “Sağlık ocağı bu mahallemizin önemli bir eksiğiydi. Görevimiz olmamakla birlikte vatandaşlarımızın yaşadığı sağlıkla ilgili sorunları da çözmeyi üzerimize borç biliyoruz” dedi.

PARK ALANLARINA
Köşker, yer sorunu olmasına rağmen planlarda park alanı olarak ayrılan bölgelerin yanına, sağlık merkezleri için yer ayırarak sorunu çözdüklerini dile getirdi. Hükümetin çıkardığı Aile Hekimliği uygulaması kapsamında mahalleye bu modern tesisi kazandırmaktan ötürü mutlu olduklarını söyleyen Başkan Köşker, “Doktorlarımız, vatandaşlarımıza daha temiz ve hijyenik şartlarda sağlık hizmeti verecek” diye konuştu. Başkan Köşker, Güzeller, İnönü ve Yavuz Selim Mahalleleri’ne de aile hekimliği merkezi yapacaklarını açıkladı.

15 Nisan 2011 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR