İNTEMAK’15 Fuarı’na ilk katılım BAŞSİAD’dan

Kocaeli’nin, ‘fuar ve kongre merkezi’ konumuna gelebilmesi için çeşitli ihtisas fuarları düzenleyen Kocaeli Ticaret Odası, Doğu Marmara illeri sanayi...

BÜYÜT

Kocaeli’nin, ‘fuar ve kongre merkezi’ konumuna gelebilmesi için çeşitli ihtisas fuarları düzenleyen Kocaeli Ticaret Odası, Doğu Marmara illeri sanayi ve ticaret odalarının işbirliğiyle bu kez 5-8 Ekim tarihleri arasında Doğu Marmara Makine, Yapı Teknolojiler ve Ürünleri İnşaat Makine ve Ekipmanları, İş Makineleri İhtisas Fuarı’nı (İNTEMAK’15) düzenliyor. Fuara Bolu, Sakarya, Düzce, Yalova, Gebze, Körfez’den ticaret ve sanayi odaları destek verecek.

 

“İNTEMAK ÇOK ÖNEMLİ”

İNTEMAK’15’e ilk katılım Barış Arat başkanlığında çalışmalarını sürdüren Başiskele Sanayici ve İşadamları Derneği’nden geldi. Dernek üyesi 12 firma, BAŞSİAD’da düzenlenen törenle İNTEMAK 2015’te stant açmak için sözleşme imzaladı. KOTO Fuar Komisyonu Başkanı Alp Kayalar, Anadolu Expo Fuarcılık yetkilisi Sadettin Haymana, BAŞSİAD Başkanı Barış Arat, dernek yöneticileri ile firma sahiplerinin katıldığı törende konuşan Arat, “İNTEMAK’15 Fuarı bizler için ilk ve çok önemlidir. İNTEMAK’15’e dernek olarak tam destek veriyoruz” dedi.

 

“FUARCILIK KÜLTÜRÜ YERLEŞTİ”

Interteks Uluslararası Fuar Merkezi’nde kurulacak olan fuarla ilgili olarak konuşan KOTO Fuar Komisyonu Başkanı Alp Kayalar, Evlilik Fuarı’nın Kocaeli’de fuarcılık kültürünün yerleştiğini gösterdiğini vurgulayarak, İNTEMAK 2015 Fuarı’nın da aynı başarıyı yakalayacağına inandıklarını ifade etti. Anadolu Expo yetkilisi Sadettin Haymana ise, “İNTEMAK 2015’in lansmanı yapılmadan stant satışları başladı. Tabanı çok güçlü bir fuar” dedi. Yapılan konuşmalar sonrasında BAŞSİAD’tan fuarda kurulacak stantlarda yer alacak 12 firmanın protokol imza töreni gerçekleşti.

10 Haziran 2015 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR