Havuz saatleri belirlendi

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi bünyesinde bulunan Sanayi Mahallesi ve Plajyolu’ndaki yarı olimpik yüzme havuzlarının programları belli oldu. Tam donanı...

BÜYÜT

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi bünyesinde bulunan Sanayi Mahallesi ve Plajyolu’ndaki yarı olimpik yüzme havuzlarının programları belli oldu. Tam donanımlı yapılan havuzlar Yaz Spor Okulları öğrencilerine, spor kulüplerine ve halka hizmet verecek.

HERKES HAVUZLARDAN YARARLANABİLECEK
‘Her İlçeye Bir Yüzme Havuzu’ projesi kapsamında Büyükşehir Belediyesi tarafından yaptırılan yüzme havuzları yaz sezonunun gelmesiyle birlikte kapılarını Kocaelililer için açıyor. Yüzme havuzu yetersizliği nedeniyle büyük sıkıntı yaşayan özel havuzlara ciddi paralar ödemek zorunda kalan spor kulüpleri de havuzdan ücretsiz olarak yararlanacak.

ÇARŞAMBA GÜNLERİ SADECE ERKEKLERE
Haftalık programa göre her iki havuz da bakım ve temizlik yapılacağı için Pazartesi günleri havuz kapalı olacak. Salı ve Perşembe günleri saat 13.30 ile –19.00 arasında havuzlar sadece yaz spor okullarına verilecek. Çarşamba günleri saat 09.00’dan 19.00’a kadar erkeklerin kullanacağı havuzun programları Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin yayın organı olan www.kocaeli.bel.tr adresi ile Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor’un resmi internet sitesi www.kbbkspor.com adreslerinde yer alıyor.

HAVUZLARDAN YARARLANABİLME ŞARTLARI
Başvuru formu doldurularak tesis yetkililerine teslim edilecek
Sağlık raporu alınacak ve idrar tahlili yaptırılacak.
18 yaş altı çocuklar 18 yaşından büyük velileriyle havuza girebilecek
0-6 yaş arası çocuklar seans ayrımına tabi değil
Havuza bonesiz girilmeyecek

23 Haziran 2011 Kocaeli- GündemYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR