İ. Doğanspor’da Başkan: Adnan Usta

KONGRE HEYECANI İhsaniye Doğanspor lokalinde gerçekleşen olağan genel kurulda mevcut Başkan Adnan Usta’nın karşısına rakip olarak Abdullah Kalyoncu...

KONGRE HEYECANI

İhsaniye Doğanspor lokalinde gerçekleşen olağan genel kurulda mevcut Başkan Adnan Usta’nın karşısına rakip olarak Abdullah Kalyoncu çıktı. Adnan Usta’nın 45 oy aldığı genel kurulda Abdullah Kalyoncu 24 oyda kaldı. Eski başkanlar, Gölcük Amatör kulüp temsilcileri ve üyelerin katıldığı kongreye ilgi yoğundu. İhsaniye Doğanspor lokalinde gerçekleşen olağan genel kurula kulübün 95 üyesinden 69 üyesi katılarak, oy kullandı. İhsaniye Doğanspor lokalinde gerçekleşen olağan genel kurul divan heyetinin seçimiyle başladı. Divan kurulu başkanlığına Adnan Zorer, katipliklerine ise Cemil Zihni ile Hasan Baştan seçildi. Divan Kurulu Başkanı Adnan Zorer’in saygı duruşuyla başlattığı olağan genel kurulda gündem faaliyet ve hesap raporlarının okunmasıyla devam etti.

 

USTA 45, KALYONCU 24 OY ALDI

İhsaniye Doğanspor’da başkanlığa aday olan Abdullah Kalyoncu’nun yedek ve denetim kurulu isimlerini divan kuruluna bildirmesinin ardından seçime geçildi. Oylama sonucunda mevcut Başkan Adnan Usta 45 oy, Abdullah Kalyoncu ise 24 oy aldı. İhsaniye Doğanspor’da kongreden galip ayrılan Adnan Usta’yı ilk kutlayan Abdullah Kalyoncu oldu. İhsaniye Doğanspor olağan genel kuruluna katılan Harb-İşspor Başkanı Adnan Zorer, Gölcük İ.Y yöneticileri Hüseyin Bat ile Ünal Yazıcı, Kavaklıspor Başkanı Cevdet Barış ile yönetici Hüseyin Fikri Hasırcı ve Gölcükspor altyapı koordinatörü Metin Peken tekrar göreve seçilen Başkan Adnan Usta ve yönetim kurulunu kutlayarak başarılar diledi.

 

USTA DESTEK İSTEDİ

İhsaniye Doğanspor olağan genel kurulunda 45 oyla göreve devam eden Başkan Adnan Usta genel kurula katılan tüm üyelere teşekkür ederken, üyelerin biraz daha fazla kulübe sahip çıkarak destek olmalarını istedi. Usta “İhsaniye Doğanspor olarak yıllardır Amatör liglerde mücadele ediyoruz. Fakat bu sadece yöneticilerin çabalarıyla yeterli olmuyor. Neredeyse tüm yaş kategorilerinde mücadele ediyoruz. Altyapıda son yıllarda büyük atağa geçtik. Fakat üyelerimizin bize köstek olan değil, destek olan eylemleri fayda verir. Bunun için her zaman birlik ve beraberlik içinde olmalıyız. Ben aday olan Abdullah kardeşimi de kutlarken, kendisi ve yönetime aday olan üyelerimizi bundan sonra kulübe daha fazla destek olmaya davet ediyorum” dedi.

 

 

Adnan Usta’nın kazanan listesi:

Adnan Usta

Zeki Tektaş

Günay Balaban

İlhami Meren

Mahmut Furuncu

Yusuf Uzun

Asım Durmuş

Cemil Zihni

Ali Usta

Süleyman Er

Selahattin Yılmaz 

02 Haziran 2016 Kocaeli- Spor


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR