Evin bahçesine 3. kez araç girdi

Körfez'de meydana gelen trafik kazasında bir evin bahçesine 3. kez araç girdi.Alınan bilgiye göre, Körfez ilçesi Kuzey Mahallesi Bülbül Sokak'ta, Ekre...

BÜYÜT

Körfez'de meydana gelen trafik kazasında bir evin bahçesine 3. kez araç girdi.
Alınan bilgiye göre, Körfez ilçesi Kuzey Mahallesi Bülbül Sokak'ta, Ekrem Sara kullandığı 42 FY 537 plakalı kamyonetiyle seyir halindeyken ara sokaktan Ahmet Ekşi'nin kullandığı 41 R 2560 plakalı otomobilin aniden önüne çıkması sonucu Mehmet İmamoğlu'ya ait evin bahçesine girdi. Bu arada evinin bahçesine yaptırılan tel örgünün kamyonetin evin duvarına çarpmasını engelledi.
Ev sahibi İmamoğlu, bulundukları sokakta her gün trafik kazasının meydana geldiğini ve yetkililerin önlem almasını istediklerini söyledi.
Evde oturdukları sırada büyük bir gürültünün ardından evden dışarı çıktıklarını ifade eden İmamoğlu, ''Dışarı çıktığımızda evin bahçesine bir aracın girdiğini gördük. Kazada kamyonetin sürücüsü Sara'nın yaralı olup olmadığına baktık. Allah'tan kaza ucuz atlatıldı. Herhangi bir faciaya yol açmadı. Bu başımıza gelen 3. kazadır. Bundan önce de 2 defa evimin bahçesine araç girdi. Bundan dolayı bahçeye tel örgü çektim. Buda kamyonetin evin duvarına çarpmasını engelledi'' diye konuştu.
Kazada araçlarda maddi hasar oluşurken sürücülerin ehliyetsiz oldukları bildirildi.

22 Haziran 2011 Kocaeli- GündemYÜKLENİYOR