“En iddialı seçim kampanyasın ortaya koyacağız”

MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, seçimlere en erken hazırlık yapan parti olduklarını belirterek, “En iddialı kampanyayı ortaya koyacağımızdan kimsenin şüphe...

BÜYÜT


MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, seçimlere en erken hazırlık yapan parti olduklarını belirterek, “En iddialı kampanyayı ortaya koyacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın” dedi
MHP İl Başkanı Aydın Ünlü önceki akşam parti binasında haftalık basın toplantısını gerçekleştirdi. Başkan Aydın Ünlü seçimlere en erken hazırlık yapan parti olduklarını belirterek, “En iddialı kampanyayı ortaya koyacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın” diyerek seçimlerde çok iddialı olduklarını belirtti.
“VATANDAŞIN SESİ”
Bu seçimlerde kentimizin analiz ettiğimiz problemlerini çok net bir şekilde ortaya koyacağız diyen Ünlü, “Kentin ve kentlinin sıkıntılarını anlatmaya devam edeceğiz. Vatandaşın sıkıntıları ile ilgili projeler üreteceğiz. Herkes bilsin ki bizler hamaset siyaseti yapmayacağız. Sadece doğru bildiklerimizi ortaya koyup vatandaşın sesi olacağız” şeklinde konuştu.
“ÇAPSIZ ESPRİLER YAPIYOR”
AKP İl Başkanı Mahmut Civelek’in ağzını dini kavramlara doladığını da öne süren Ünlü, “Civelek, kendince İslami kavramlar üzerinden çapsız espriler yapıyor. Mübarek 6 aylara başlamış gibi söylemlerde bulunuyor. Esasında AKP İl Başkanı teşkilatına ne kadar mübarek bir adam olduğunu ima ediyor. Ne kadar mübarek olduğunuzu çalmayarak ve çırpmayarak gösterin. Kendi yandaşlarınızı ayrıcalık tanımadan eşit bakış açısı ve adalet ortaya koyarak gösterin. Sözün özü bunlar özde değil, sözde mübareklerdir” dedi.
“BEKLE BİZİ KOCAELİ”
Büyükşehir Belediye Başkan Adayları Saffet Sancaklı’ya büyük bir teveccühün gösterildiğini ifade eden Ünlü, “Büyükşehir’de MHP vardır. CHP tabanı, SP tabanı bizim adayımızı sever. O nedenle bizim sloganımız ‘Bekle bizi Kocaeli’dir. AKP’nin iktidar şımarıklığından nefret eden herkesin aday profili Sancaklı olacaktır. Sancaklı 5 Ekim’den sonra gelecek ve STK’lara ziyaretler gerçekleştireceğiz. Sancaklı sahalara inecektir ve Kurban Bayramı’ndan sonra ilimize yerleşerek tamamen vatandaş ile iç içe olacaktır” şeklinde açıklamada bulundu.
METİN TAŞDEMİR’İ TANITTI
Bitlis’ten ziyaretine gelen MHP Bitlis İl Başkanı Metin Taşdemir’i de tanıtan Ünlü, “Taşdemir, kısa bir süre sonra İstanbul’a geçerek orada yaşayan hemşerilerini İstanbul’da yapılacak ‘demokrasi’ mitingine davet edecek. İstanbul’a geçmeden bizleri de ziyaret etme inceliği göstermiş. Oralardan bana ceviz ağacından el yapımı bir baston getirmiş. Kendisine teşekkür ederim” diyerek sözlerini noktaladı.

02 Ekim 2013 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR