İlyas Şeker’den sağduyu çağrısı

AKP Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker, Şanlıurfa’nın Suruç İlçesinde yapılan katliam ve PKK tarafından şehit edilen Müsellim Ünal’a Allah’tan rağmen a...

BÜYÜT

AKP Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker, Şanlıurfa’nın Suruç İlçesinde yapılan katliam ve PKK tarafından şehit edilen Müsellim Ünal’a Allah’tan rağmen acılı ailesine başsağlığı diledi. İlyas Şeker'in resmi internet sayfasında paylaştığı yazı şu şekilde:

“Suruç'taki saldırı Türkiye'nin birliğine, bütünlüğüne, istikrarına ve huzuruna karşı yapılmış hain saldırıdır.

Ülkemizin huzurunu bozmayı hedefleyen bu terörü saldırılarını şiddetle kınıyor, lanetliyorum. Hayatlarını kaybedenlere Allah'tan rahmet, yakınlarına Başsağlığı, yaralılara acil şifalar diliyorum.

Yine Adıyaman'da terör örgütünce hain saldırı ile şehit olan Müsellim Ünal’a askerimize Allah'tan rahmet ailesine Başsağlığı, yaralı olan askerimize acil şifalar diliyorum. Ülkemizin birliğini, bütünlüğünü, huzurunu hedef alan terör Saldırıları karşısında Sağduyulu ve birlik içinde olma zamanı.

Güven ve istikrar adası olan ülkemize karşı piyon ve Taşören terör Örgütleri Tarafından yapılan bu Saldırıların üstesinden gelecek hükümetimiz görevi başındadır. Türkiye Cumhuriyeti devletinin bütün bu provokasyon ve saldırılarla başa çıkabilecek kudrettedir.

Ülkemizin birlik ve bütünlüğünü hedef alan bu terör saldırıları karşısında kenetlenme ve sağduyulu davranma zamanıdır.

Oyun büyük zaman Akl-ı selim olma zamanı.."

21 Temmuz 2015 Kocaeli- GündemYÜKLENİYOR