AVRUPA’DAKİ GURURUMUZ YENİYALI FAHRİ KORUTÜRK

Körfez Yeni Yalı Fahri Korutürk İlköğretim Okulu AB “Hayat Boyu Öğrenme” (Comenius) programı kapsamında proje ortaklarıyla geçtiğimiz günlerde Almanya...

BÜYÜT

Körfez Yeni Yalı Fahri Korutürk İlköğretim Okulu AB “Hayat Boyu Öğrenme” (Comenius) programı kapsamında proje ortaklarıyla geçtiğimiz günlerde Almanya’da buluştular. Çalışma programı ve gördükleri ilgiyle Türkiye’ye unutulmaz anılarla döndüler.

Körfez Yeniyalı Fahri Korutürk İlköğretim Okulu, eğitimde kaliteyi artırma ve tecrübeleri paylaşmak adına hazırladığı “Ben ve Avrupa’daki Geleceğim” isimli proje ile 2. etabı için Okul Müdürü Adnan Deniz başkanlığında, Müdür Yardımcısı Murat Türküm, yabancı dil öğretmenleri Mesut Koçak, Betül Gürkan öğrenciler Serdar Nalbant, Ahmet Kılıç, Feyza Nur Demir, Onur Dağlı, Oğuzhan Yıldırım, Doğukan Göydağ, Kevser Büktel, Mustafa Kockuş, Furkan Güdü, Beyzanur Yücel, Zehra Erdoğan, Senanur Eryılmaz, Musab Furkan Şengül, Burak Hakan Özge, Aslıhan Karabulut, Yunus Emre Kömür’den oluşan ekiple Almanya’nın Bremen şehrine bağlı Loxsted kasabasında misafir oldular.

MET CEZİRİ GÖRDÜLER
Proje ortaklarıyla misafir oldukları okulda, İngilizce, matematik, beden eğitimi ve müzik derslerine katılan ekip hazırladıkları projenin başarılı sunumlarıyla büyük ilgi gördüler. Kentin yerel yöneticileriyle tanışan tarihi ve coğrafi zenginliklerini gören ekip, met-cezir olayının gözle görülebilen en iyi yerlerinden biri olan Kuzey Denizi’nde doğanın bu güzel harikasına şahit olma fırsatı buldular. Kocaeli’yi ve Türkiye’yi Avrupa’da en iyi şekilde temsil eden öğretmen ve öğrenciler bir haftalık program sonrası okullarına unutulmaz anılarla döndüler.

31 Mayıs 2012 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR