Başkan Ellibeş, Gölcük basın çalışanlarını ağırladı

Basın çalışanlarının davete yoğun ilgi göstermesi Başkan Ellibeş'i çok mutlu etti.   Yemekte Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, Genel Koordinat...

BÜYÜT

Basın çalışanlarının davete yoğun ilgi göstermesi Başkan Ellibeş'i çok mutlu etti.

 

Yemekte Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, Genel Koordinatör Nihat Abiş, Başkan Yardımcıları İbrahim Tektaş, Levent Değirmenci, Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Çetin Gürol ve Yönetim kurulu üyeleri başta olmak üzere, Gölcüklü basın çalışanları hazır bulundular.

 

Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş yemek sonrasında bir konuşma yaparak, “Basınımız, Demokrasinin ve Cumhuriyetimizin kökleşmesinde çok önemli bir yere sahiptir. Türk basını, tarihin her döneminde yurttaşlarımızın gözü, kulağı, sesi olma ve kamuoyunun haber alma hakkına katkıda bulunma görevini ilkeli, tarafsız, sorumlu gazetecilik anlayışı içerisinde başarıyla yerine getirmiştir. Bu yönde emeği geçen tüm basın çalışanlarımıza teşekkür ediyor davetimize icabet eden siz değerli basın çalışanlarımızın 16 Ocak Basın Onur gününü kutluyor başarılar diliyorum” dedi.

 

Başkan Ellibeş, yemeğe katılan basın çalışanlarına çeşitli hediyeler takdim etti. Basın çalışanları da her yıl 16 Ocak Basın Onur günü kutlamaları kapsamında kendilerini ağırlayan, kusursuz bir ev sahipliği yapan Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeşe teşekkür ettiler. Program sonunda bir anı fotoğrafı çekildi.

20 Ocak 2015 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR