İş Sağlığı ve Güvenliği ile ilgili bilgilendirme yapıldı

Kocaeli Sanayi Odası ile Ovam İş Sağlığı ve Güvenliği Firması işbirliğinde düzenlenen “İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu kapsamında , şirketlerin ve işle...

BÜYÜT


Kocaeli Sanayi Odası ile Ovam İş Sağlığı ve Güvenliği Firması işbirliğinde düzenlenen “İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu kapsamında , şirketlerin ve işletmelerin İş Sağlığı ve Güvenliği konusunda bilgilendirme semineri dün gerçekleştirildi.

20 Haziran 2012 tarihi itibariyle yürürlüğe giren İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu kapsamında, şirketlerin ve işletmelerin İş Sağlığı ve Güvenliği konusunda bilgi vermek amacıyla, dün Kocaeli Sanayi Odası Konferans salonunda yapılan bilgilendirme seminerinin ilk konuşmasını Ovam İş Sağlığı ve Güvenliği İdari Direktörü, İş Güvenliği Uzmanı Bintuğ Şimşit, şirketlerin ve işletmelerin iş sağlığı ve Güvenliği Kanunu hakkında bilgilendirme sunumunu gerçekleştirdi.

YENİ DÖNEM
Toplantıda daha sonra söz alan Ovam İş Sağlığı ve Güvenliği Medical Direktörü İşyeri Hekimi Halil Uçaktürk yaptı. Kocaeli’de bulunan sanayi kuruluşları temsilcilerinin ilgi gösterdiği toplantıda Uçaktürk, “Bu toplantı, firmalarımızın İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunun getirdiği yenilikler hakkında bilgi sahibi olmaları ve yeni döneme hazırlanmaları yolunda katkı sağlayacaktır” dedi. İş Güvenlik Uzmanı Şahin Kalkan’da ,İş Güvenliği konularında yasal uygulamaları aktardı.

13 Aralık 2013 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR