İl başkanları nöbete geliyor!

15 Temmuz tarihinden bu yana millet tarafından alanlarda Hakimiyet Milletindir nöbeti Cumartesi günü ilimizde son buluyor. Final Nöbetine Kocaeli Val...

15 Temmuz tarihinden bu yana millet tarafından alanlarda Hakimiyet Milletindir nöbeti Cumartesi günü ilimizde son buluyor. Final Nöbetine Kocaeli Valisi Hasan Basri Güzeloğlu ve Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’nun daveti üzerine kentimizin siyasi parti il başkanları ve temsilcileri de katılım sağlayacak.

 

CUMARTESİ İZMİT,  PAZAR İSTANBUL

15 Temmuz darbe girişiminin ardından darbecilere tepki olarak meydanlara inen vatandaşlar tarafından başlatılan Demokrasi Nöbetleri önümüzdeki Pazar günü İstanbul’da gerçekleştirilecek “Demokrasi ve Şehitler Mitingi” ile sona erecek. İstanbul Yeni Kapı’da gerçekleştirilecek büyük miting öncesi kentimizde de cumartesi günü bir final nöbeti yapılacak. Final nöbetine kentimizin siyasi parti il başkanları ve temsilcileri de katılım sağlayacak. 15 Temmuz darbe girişiminin ardından devam eden birlik beraberlik tablosu final nöbetinde de sürmesi bekleniyor.

 

VALİ VE KARAOSMANOĞLU’NDAN DAVET

Geçtiğimiz günlerde AKP İl Başkanı Şemsettin Ceyhan’ın ev sahipliğinde Lastik İş Sendikası Sosyal Tesislerinde il başkanları arasında bir değerlendirme toplantısı yapıldı. İl başkanları değerlendirme toplantısının ardından Büyükşehir Belediye Başkanı Karaosmanoğlu ve Kocaeli Valisi Hasan Basri Güzeloğlu’na ziyarette bulunmuşlardı. Bu ziyaretlerde de Vali Güzeloğlu ve Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu tarafından final nöbetine davet edildiklerini ifade eden il başkanları kentimizdeki son demokrasi nöbetine katılım sağlayacaklarını belirttiler.

 

BAŞKANLAR GELİYOR

Final Nöbetine katılacaklarını belirten BBP İl Başkanı Nihat Yıldız, “Vali Bey ve Büyükşehir Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu bizi davet etti. İştirak edeceğiz. Geçtiğimiz günlerde il başkanları toplantısında da katılacağımızı ifade etmiştik” dedi. DP İl Başkanı Mustafa Nazlıgül’de parti olarak katılım sağlayacağız derken MHP İl Başkanı Aydın Ünlü,”Arkadaşlarla görüşeceğiz fakat muhtemelen biz de katılım sağlayacağız” dedi. DSP İl Başkanı Halim Dedeoğlu’da Final nöbetinde parti olarak yer alacaklarını belirtirken, CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay,” İzmit’te yapılacak final toplantısı için Vali Bey ve Karaosmanoğlu beni aradı, davet etti. Partililerimizle katılacağız. Burada bir siyasi partinin buluşması değil, demokrasi nöbeti. Bizde orada olmalıyız” şeklinde konuştu.

03 Ağustos 2016 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR