Doğa’nın kalbi dünya kadınları için atıyor!

Türkiye’nin eğitim lideri Doğa Koleji, günümüz sorunu olan ‘Kadın Şiddettine’ ışık tutmak amacı ile Kostümfest etkinliğinin bu sene üçüncüsünü düzenl...

BÜYÜT

Türkiye’nin eğitim lideri Doğa Koleji, günümüz sorunu olan ‘Kadın Şiddettine’ ışık tutmak amacı ile Kostümfest etkinliğinin bu sene üçüncüsünü düzenledi. Sivil toplum kuruluşlarının, medyanın bilgi ve tecrübelerinin paylaşılmasının sağlandığı ve ana teması ‘Kadına Şiddete Hayır!’ olan bu büyük organizasyona birçok sanat camiası temsilcileri katıldı.

 

2 Mart 2015 tarihinde Kocaeli Doğa Ortaokulunda düzenlenen Kostümfest etkinliğine köşe yazarı, pop şarkıcısı, söz yazarı Ayşe Özyılmazel; sinema ve televizyon dünyasının ünlü oyuncuları Fırat Altunmeşe, Fırat Albayram; gazeteci yazar Fulya Küçükaksoy ile birçok sivil toplum kuruluşu temsilcileri katıldı. Yağmur Çevik‘in sunumu ile gerçekleştirilen etkinlikte kadın haklarının kazanılmasıyla ilgili mevcut durum, izlenen yollar ve geçirilen süreçler ele alınmıştır.

Geliştirdiği yenilikçi eğitim modeli ile sıra dışı işlere imza atan Doğa Koleji’nin ev sahipliğinde gerçekleştirilen etkinlik öğrencilerin hazırladığı piyano ve keman sunumu ile birlikte verilen resepsiyon ile açıldı. Projenin açılışında KASK Dernek Başkanı Altuğ Şenel rehberliğinde ‘Kadın’ konulu fotoğraf sergisi ile eşsiz güzellikte birbirinden farklı on dört fotoğraf konukların beğenisine sunuldu.

 

Bu özel günde Doğa Kolejleri’ni temsil eden öğrenciler, tüm yaratıcılıklarını kullanarak hazırladıkları özgün kostümlerini büyük bir heyecanla konuklara sundu.

05 Mart 2015 Kocaeli- Eğitim


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

01

mettalica - işte biz ve mettalica kostümle ben :))

Yanıtla . 0Beğen 05 Mart 10:58
Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR