İzmek’te 2. dönem kayıtları başlıyor

  İzmit Belediyesi ile Halk Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile açılan İZMEK kurslarının ikinci dönemi için kayıtlar 3 Şubat Pazartesi gününden itibaren al...

BÜYÜT

 

İzmit Belediyesi ile Halk Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile açılan İZMEK kurslarının ikinci dönemi için kayıtlar 3 Şubat Pazartesi gününden itibaren alınmaya başlanacak. İZMEK yetkililerinden alınan bilgiye göre 21 Şubat tarihine kadar devam edecek kayıt döneminde vatandaşlar sosyal-kültürel, müzik, bilgisayar ve dil kurslarına kayıt yaptırabilecekler. Karabaş Mahallesi İstiklal Caddesi Ulugazi İlkokulu yanında bulunan İZMEK kurs merkezine yapılacak başvurular için kimlik ve öğrenim belgesi fotokopisinin yeterli olduğu bildirildi. Yetkililer kurslarla ilgili olarak 325 20 21 numaralı telefondan detaylı bilgi alınabileceğini de  söylediler.

 

İZMEK’TE VERİLEN KURSLAR

.

SOSYAL KÜLTÜREL KURSLAR: İlk yardım, güzel konuşma ve diksiyon, büro yönetimi ve sekreterlik, işaret dili kursu, tiyatro, hızlı okuma.

DİL KURSLARI: İngilizce 1-2-3- kur, Almanca 1- 2 kur, Arapça, İspanyolca, İtalyanca, Fransızca, Rusça, Osmanlıca, Japonca, Korece.

MÜZİK KURSLARI gitar, bağlama, keman, ney,ud, org, yan flüt ve piyano.

BİLGİSAYAR KURSLARI: Bilgisayar işletmenliği, temel bilgisayar okur-yazarlığı, hızlı klavye kullanımı, wep sayfası hazırlama,3d max(üç boyutlu nesne modelleme), autocad, bilgisayar destekli muhasebe, bilgisayar destekli reklam ve tasarım.

31 Ocak 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR