Tepeköy’de Kadınlar Matinesi

  Kadın odaklı hizmetlere büyük önem veren İzmit Belediyesi kadınlar için yaptığı hizmetler kapsamında Gündoğdu, Sepetçiköyü, Yeşilova, Tepeköy, Ayazm...

BÜYÜT

 

Kadın odaklı hizmetlere büyük önem veren İzmit Belediyesi kadınlar için yaptığı hizmetler kapsamında Gündoğdu, Sepetçiköyü, Yeşilova, Tepeköy, Ayazma ve Malta Mahallesi'nde oturan kadınların katıldığı bir matine düzenledi.

Tepeköy Kültür Merkezi’nde gerçekleşen kadınlar matinesine, Başkan Doğan “Kadınlarımız bizim için çok değerli. O nedenle sizler için her şeyin en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Sizlerin sosyal etkinliklerini arttırmak, ekonomik hayata katılımınızı sağlamak ve siyasette söz sahibi olmanız için desteğimiz her zaman sizlerle" dedi.

DESTEĞİMİZ SÖZDE DEĞİL

Başkan Doğan "Bu sözlerimizin gerçekliğini gerçekleştirdiğimiz hizmetlerle sizler de yakından görüyorsunuz. Kadınlar için açtığımız Mikro Kredi Şubesi, El Emeği Satış Ofisleri, El Emeği Pazarı, İZMEK Kursları, Mahallede Gün Var, Kahve Bahane etkinliklerimiz, İzmit Belediyesi Kadın Meclisi'nin çalışmaları ve Cephanelikte 40 dönüm arazi üzerine kurulan dünyanın en modern Kadın Yaşam Merkezi. İşte bunlar size, siz kadınlara verdiğimiz değerin kanıtları. Sizler için her şeyin en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Sizler için ne yapsak az. Siz her şeyin en iyisine, güzeline layıksınız" dedi.

04 Şubat 2014 Kocaeli- GündemYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR