Hürriyet: Benim çocuğum Paşa'da büyüyecek

Ramazan Bayramı’nın ikinci gününü İzmit’te değerlendiren CHP Kocaeli Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet Mehmet Ali Paşa Mahallesi ve Alikahya Mahalle...

Ramazan Bayramı’nın ikinci gününü İzmit’te değerlendiren CHP Kocaeli Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet Mehmet Ali Paşa Mahallesi ve Alikahya Mahallesi’ndeki vatandaşların bayramını kutladı. Güne ilk olarak kendi ikamet ettiği mahallede bulunan MAP Kavaklıspor’un bayramlaşma etkinliğine katılarak başlayan Hürriyet, akabinde Alikahya Merkez Mahallesi’ne giderek esnaf ve vatandaşlarla bayramlaştı.

 

ELİM TAŞIN ALTINDA

İzmit Mehmet Ali Paşa Mahallesi’ne 1978 yılında kurulan ve mahalle gençlerinin ortak noktası olan MAP Kavaklıspor’un bayramlaşma etkinliğine katılan CHP Kocaeli Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet bu tür kulüplerin toplum açısından önemine değinerek, “Kulüplerimizin ve kitle örgütlerimizin toplum nezdinde edinmiş oldukları önemli vazifelerin bilincindeyiz. Önce sıradan bir yurttaş olarak, bu mahallenin ve bu kentin bir insanı olarak, kardeşiniz olarak gençlerimizin iyi bir şekilde yetişmesi, onların hayata dair iyi eğitimler alması için elim her zaman taşın altındadır” dedi.


BENİM ÇOCUĞUM PAŞA’DA BÜYÜYECEK

Konuşmasına devam eden Hürriyet, “Milletvekili olarak ise önce kendi insanımıza, mahallemize ve kentimize destek olarak bu görevleri sürdürmek istiyoruz. Umarım sizlerin oluşturduğu bu birlik daha da büyüyerek, daha fazla genç arkadaşı bu kulübe kazandırarak devam edersiniz. Benim çocuğum da burada doğdu ve burada sizlerin arasında büyüyecek. Daha da büyüdüğünde sizlerle top oynayacak ve bu ailenin bir bireyi olacak. Bu anlamda sizler benim için çok önemlisiniz. Hep birlikte başarılar kazanıp hep birlikte gururlanmak istiyoruz” açıklamasında bulundu. 


ALİKAHYA’YA BAYRAMLAŞMA ZİYARETİ

MAP Kavaklıspor’un bayramlaşma etkinliğine katılan ve kulüp yöneticileriyle tek tek bayramlaşan CHP’li milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet, daha sonra mahalleyi gezerek Mehmet Ali Paşalılarla bayramlaştı. Mahalle bayramlaşmasını tamamlayan Hürriyet’in sonraki durağı ise İzmit Alikahya oldu. İzmit Belediyesi Meclis üyesi Ercan Umutlu ve beraberindeki mahalle temsilcileriyle beraber İzmit’in en geniş coğrafyasına sahip olan Alikahya bölgesini gezen Hürriyet hem esnafların hem de vatandaşların Ramazan Bayramı’nı kutladı. Karşılarında Kocaeli Milletvekilini gören vatandaşlar şaşırsa da Hürriyet’i kendilerini unutmadığı için tebrik etti.

19 Temmuz 2015 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

01

PAŞALI - SEN PAŞAYA SIRTINI DAYA PAŞA SENİ SIRTINDA TAŞIR SELAM OLSUN TÜM PAŞALILARA

Yanıtla . 0Beğen 19 Temmuz 12:24
Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR