HAS’ın ilk aday adayları belli oldu

HAS Parti Kocaeli İl Başkanlığında yapılan tören ile partiye milletvekilliği aday adaylığı için başvuran ilk 5 kişi açıklandı. HAS Partinin ilk adayla...

BÜYÜT

HAS Parti Kocaeli İl Başkanlığında yapılan tören ile partiye milletvekilliği aday adaylığı için başvuran ilk 5 kişi açıklandı. HAS Partinin ilk adayları Doç. Dr. Emre Bağce, Ergün Kös, Ali Altıyaprak, Çetin Aykan ve Atilla Ertuğrul oldu.

HAS Parti Seçim İşleri Müracaat Merkezinde yapılan tören ile HAS Parti Kocaeli Milletvekili Aday Adayları açıklandı. Aday adaylarını HAS Parti Seçim İşleri Başkanı Bahattin Buksu açıklarken HAS Parti Kocaeli İl Başkanı Erol Pekcan da adaylık açıklamasına katılarak adaylara destek oldu. Seçim İşleri Başkanı Bahattin Buksu yaptığı açıklamada müracatların bu ayın 20’sine kadar devam edeceğini söyleyerek, tüm adayları da bu tarihten sonra açıklayacaklarını kaydetti.

OY AVCILIĞINA KARŞIYIZ
Yapılan toplantıda aday adayları tanıtılırken Doç. Dr. Emre Bağce yaptığı açıklamada, “HAS Partinin küçük hesapları yok. Bu dünyanın bozukluğuna rağmen itirazlarımız çok yüklü ve makul çözümlerimiz olacak. Oy avcılığının önümüzdeki seçimlerde tekrar yaşanacağı görülüyor fakat biz parti olarak buna karşı olacağız” dedi.

HERKESE BAŞARILAR DİLEDİ
Bağçe’nin ardından söz alan Ali Altıyaprak, konuşmasında “Eğer bizler doğru kişilerle bu yapıyı kurabilirsek insanlarımız huzur bulacaktır, güven bulacaktır. Demokrasi şölenimizin ilimize partimize hayırlı olmasını diliyor, hizmete talip olan aday adayı arkadaşlarımıza başarılar diliyor, aday adaylığımız hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.

GREVİ KONUŞTU
Partinin diğer adayı aynı zamanda Birleşik Metal-İş Üyesi olan elektrik teknisyeni Ergün Kös ise iktidardan son dönemde çıkardığı işçilerin hesabını soracağız. İnsanlara daha güzel ve güvenceli bir gelecek sunmak amacıyla bu göreve talip oldum” şeklinde konuştu.Törende ayrıca Çetin Aykan ve Atilla Ertuğrul da gecikmeli olarak milletvekili aday adaylığına talip olan isimler arasında yer aldı.

Ali Altıyaprak kimdir?
1965 Giresun doğumlu olan Altıyaprak ilk orta ve lise öğrenimini Giresun’da tamamladı. 1986 yılında Deniz Komutanlığı emrinde sözleşmeli subay olarak çalıştı.Şu an özel bir limanda iş hayatına devam ediyor. Evli ve 1 çocuk babası.

Çetin Aykan kimdir?
1971 yılında Artvin’de doğdu.Yeni Kent’te ikamet ediyor.Mali müşavir olarak hayatını idame ettiriyor. Serbet Mali Müşavirler Derneği ve İzmit Genç İşadamları Derneği gibi sivil toplum örgütlerinde faaliyet gösterdi. Evli ve 2 çocuk babası.

Atilla Ertuğrul kimdir?
1959 Kars doğumlu olan Ertuğrul, 35 yıllık Derinceli. Ticaretle uğraşıyor. Has Parti Derince İlçe Teşkilatında Halkla İlişkiler Birim Başkanlığı görevini yürütüyordu. Evli ve 5 çocuk abası.

Ergün Kös Kimdir?
Ergün Kös, 1968 İzmit doğumlu. Lise mezunu. Kalite kontrol teknikeri ve işyeri temsilcisi. Evli ve 2 çocuk babası. Has Parti kurucularından ve Has Parti’den aday adayı.

13 Mart 2011 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR