İzmit Kavram’da yanlış tercihe izin yok

Eğitim kalitesi kadar, üniversite tercihinde de doğru hedefe ulaştıran İzmit Kavram Dershanesi, öğrencilerini 22-23 Nisan tarihlerinde İzmir’de bulun...

BÜYÜT

Eğitim kalitesi kadar, üniversite tercihinde de doğru hedefe ulaştıran İzmit Kavram Dershanesi, öğrencilerini 22-23 Nisan tarihlerinde İzmir’de bulunan üniversitelere götürüyor. Kocaeli’de okuyan öğrencilerin üniversite tercihi noktasında yoğunlukla İzmir’i tercih ettikleri için üniversite gezisini İzmir’e planlandığını belirten proje sorumlusu Fizik Öğretmeni İslam Filistinli gezi hakkında bilgi verdi. Filistinli, “22 Nisan tarihinde İzmir’de bulunan Ege, 9 Eylül ve Yaşar Üniversitelerini öğrencilerimizle birlikte inceleyeceğiz” dedi.


“MOTİVASYON ARTIŞI SAĞLIYOR”

İslam Filistinli, “Üniversiteleri gezip görmek, öğrencilerimizin hedeflerine ulaşmakta motivasyon artışını sağlıyor. Sosyal imkanlardan, kampüs hayatına kadar üniversiteli olmanın farkını yaşıyorlar. En önemlisi özel üniversite ile devlet üniversitesi arasındaki farkları kendilerinin görmelerini sağlıyoruz. Bunu yanında Meryem Ana Evi, Efes Antik Kenti ve Şirince Köyü’ne de gideceğiz” şeklinde konuştu.

 

“ASLA YANLIŞ TERCİH YAPTIRMIYORUZ”

İzmit Kavram Dershanesi Kurucusu Handan Kümeli de projenin önemi hakkında değerlendirmelerde bulunarak, “Eğitim, kültür, tanıtım faaliyetlerine ara vermeden devam ediyoruz. Bizim en büyük artımız öğrencilerin asla yanlış tercih yapmamasını sağlamak. Sadece üniversite kazandırmakla yetinmeyip, öğrencinin bilgi ve birikimle mezun olacağı üniversitede olması için çalışıyoruz. Bu yüzden öğrencilerimize Türkiye’deki eğitimde öncü olan üniversitelerin çoğunu yerinde inceleyerek tercih yaptırıyoruz” dedi.

19 Nisan 2015 Kocaeli- Eğitim


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR