Gölcük Belediyesi, 25 kişiyi istihdam edecek

19 Ekim Pazartesi iş başı yapıp, 15 Haziran 2016 yılına kadar çalışacak olan 25 personel Gölcük Belediye Meclisi Toplantı Salonunda, liste yöntemi ile...

19 Ekim Pazartesi iş başı yapıp, 15 Haziran 2016 yılına kadar çalışacak olan 25 personel Gölcük Belediye Meclisi Toplantı Salonunda, liste yöntemi ile ilgili olarak İnsan Kaynakları Müdürü Yüksel Karademir tarafından bilgilendirme toplantısı yapıldı.

 

Açıklanan bu tarihler arasında Gölcük Belediyesi’nde çalışacak 25 personel, Temizlik İşleri Müdürlüğü, Fen İşleri Müdürlüğü ve Park-Bahçeler Müdürlüğü bünyesinde görev yapacak. Toplamda 9 ay çalışacak olan bu personeller, daha önce İŞKUR’a müracaat etmiş ve nihai listenin belirlenmesinin ardından Gölcük Belediyesi adına İnsan Kaynakları Müdürlüğünce ilk bilgilendirme toplantısına çağırıldılar.

 

TOPLUMA SUNDUĞU HİZMETLERDE İSTİHDAMI SAĞLIYOR

Gölcük Belediyesi’nin bilhassa işsizliğin yoğun olduğu dönemlerde toplumun yararına yapacağı hizmetlerin, çalışmaların daha hızlı yürütülmesi ve de yaşanılan çevredeki zorluk içindeki işsizlerin istihdamını sağlamak adına İŞKUR aracılığıyla toplumdaki bu tür insanların çalışma alışkanlıklarından uzaklaşmadan ve de maddi destek anlamındaki bu uygulaması memnuniyet yaratıyor.

16 Ekim 2015 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR