İHALE DOSYASI

      Körfez Belediyesi malzeme alacak   Körfez Belediyesi tarafından kurum bünyesinde kullanılmak üzere elektrik ve elektronik malzemesi satın al...

BÜYÜT

 

 

 

Körfez Belediyesi

malzeme alacak

 

Körfez Belediyesi tarafından kurum bünyesinde kullanılmak üzere elektrik ve elektronik malzemesi satın alımı için bir ihale gerçekleştirilecek. Belediyenin Destek Hizmetleri Müdürlüğü tarafından yapılacak olan ihalenin 11 Temmuz Cuma günü saat 10.30’da yapılacağı bildirildi. Sözleşmenin imzalanmasının ardından 5 gün içinde başlanacak olan işle ilgili ihalenin 31 Aralık’a kadar geçerli olacağı belirtildi.

 

----- -----

 

İZAYDAŞ’tan yemek ihalesi

 

İZAYDAŞ tarafından yemek hizmeti alımı için ihale yapılacağı açıklandı. 10 Temmuz Perşembe günü saat 14.00’da yapılacağı belirtilen ihale ile sabah, öğle ve akşam olmak üzere toplam 115.000 adet yemeğin temin edileceği ihalenin ise 1 yıllık dönemi kapsayacağı bildirildi.

 

----- -----

 

İSU’dan hizmet ihalesi

 

İSU Genel Müdürlüğü tarafından Darıca’da yaptırılacak olan içmesuyu, kanalizasyon ve yağmursuyu hatlarının onarıl ve yenileme inşaatı için bir ihale gerçekleştirilecek. 9 Temmuz Çarşamba günü saat 11.00’da yapılacak olan ihaleyi kazanacak firmanın, işi yer tesliminin ardından 730 gün içinde tamamlaması gerekiyor.

 

----- -----

 

Diş hastanesinden

laboratuvar ihalesi

 

Darıca Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’ne diş protez laboratuvar hizmeti alınması amacıyla bir ihale düzenlenecek. 2014-2015 yılları arasını kapsayacak olan hizmetle ilgili ihale 10 Temmuz Perşembe günü saat 10.00’da yapılacak. İhale süresi, işe başlama tarihinden itibaren 17 aylık dönemi içine aldığı belirtildi.

 

----- -----

 

Çayırova’da yağmur

suyu hattı yapılacak

 

Çayırova Belediyesi, yağmur suyu hattı yapımı için bir ihale gerçekleştirecek. 3 Temmuz Perşembe günü saat 10.30’da yapılacak olan ihaleyi kazanacak firma, yapılacak işi yer tesliminin yapılmasından itibaren 45 gün içinde bitirecek.

18 Haziran 2014 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR