“İzmit, turizmle sıçrama yapacak”

        Kocaeli Büro Memur-Sen 1. Nolu Şube Başkanı Ömer Türk ve yönetim kurulu üyeleri İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’a makamında hayırlı ol...

BÜYÜT

 

 

 

 

Kocaeli Büro Memur-Sen 1. Nolu Şube Başkanı Ömer Türk ve yönetim kurulu üyeleri İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’a makamında hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi. Ömer Türk, “Belediye Başkanlığınız hepimiz için hayırlı olsun” derken Doğan da turizm alanında büyük bir sıçrama gerçekleştireceklerini belirtti.

 

İZMİT’İ SEVİYORUZ

 

Başkan Doğan, ziyaret için konuklarına teşekkür ederek, “Bizler, kentimiz için şehrin bütün dinamikleri ve kuruluşları ile birlikte hareket etme gayretinde oluyoruz. En güçlü sivil toplum örgütü olan sendikalarımızın fikirleri ve bakış açıları bizim için çok önemlidir ve bundan da istifade ediyoruz. İzmit’imizi seviyoruz. İnşallah çocuklarımız ve torunlarımız daha güzel bir İzmit’te yaşayacak” dedi.

 

İZMİT, TARİH TURİZM ŞEHRİ

 

Bu dönem, geçen dönem alt yapısını oluşturduğumuz turizm alanında büyük bir sıçrama gerçekleştireceğiz diye ekleme de yapan Doğan, “İzmit, artık sadece sanayi şehri olarak anılmakla kalmayıp, turizm alanında Türkiye’de ve dünyada tanınır hale gelecek. Bu sıçrayış ve gelişmeden hepimiz istifade edeceğiz. Turizm sayesinde şehrin popülaritesi artacak” şeklinde konuştu. 

06 Temmuz 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR