CHP’den teşekkür yemeği

CHP İlçe örgütü Mahalle Temsilcileri ve ilçe yönetimiyle akşam yemeğinde bir araya geldi.Pasha Palas Otel’de gerçekleştirilen yemeğin amacının çalışma...

BÜYÜTCHP İlçe örgütü Mahalle Temsilcileri ve ilçe yönetimiyle akşam yemeğinde bir araya geldi.


Pasha Palas Otel’de gerçekleştirilen yemeğin amacının çalışmaları ve emeklerinden dolayı ilçe yönetimi, mahalle temsilcileri ve basın mensuplarına ‘teşekkür’ amaçlı olduğunu belirten CHP İlçe Başkanı Selman Yıldırım, verilen emekler için herkese teşekkür etti. Yemeğe yaklaşık 260 kişi katılırken, gençlik örgütü ve İzmit Belediye Başkan Adayı Sefa Sirmen de Selman Yıldırım yanında bulundu.

“BAŞLANGIÇTA İNANCIM DÜŞÜKTÜ”
17 Mayıs 2012 tarihinde göreve geldiklerinde yerel seçilerde adayın belirlenmesi için ön seçimlerin yapılması gerektiğini söylediklerini ifade eden Yıldırım, “Bazı kişiler bize bunun hayal olduğunu söyleyenler oldu. Başlangıçta inancım çok düşüktü. Bizlere demokrasi şöleni yaşatan bütün parti emekçilerine ve mahalle temsilcilerimize teşekkür ediyorum” dedi. CHP’nin arzuladığı örgüt yapına kavuştuklarını vurgulayan Yıldırım, sandıklarda görev alan, mahalle çalışma komitelerinde görev alanlara da teşekkür etmeyi unutmadı.

“AYNI ÇABA 30 MART’TA OLMALI”
“27 Ekim’de verdiğimiz demokrasi dersinin aynısını 30 Mart’ta da vermeliyiz” diyen Yıldırım kimsenin inancını kaybetmemesi gerektiğini söyledi. Çalışma komiteleri ve sandık görevlileri ile ilgili hiçbir sorunlarının olmadığının altını çizen Yıldırım komisyonlarda görev alan Cumhuriyet Halk Partisine katkı koyan yöneticilere de teşekkür etti. Yıldırım CHP’nin bundan sonra ki süreçte mahallelerde daha fazla çalışma yapacaklarını da belirtti.

“YÜZDE 50’NİN ÜZERİNDE OY ORANI”
Yıldırım’dan sonra sözü alan Sefa Sirmen, taktire değer bir süreç geçirdiklerini ve CHP’nin tarihine geçecek bir demokrasi şöleni yaşadıklarını söyledi. Sirmen, “Bana tevdi edilen bu görevi layığıyla yerine getireceğim İnanıyorum ki 30 Mart’ta ki sonucumuz mutlaka yüzde 50’nin üzerinde bir oy oranı olacaktır” dedi. Çok iyi bir çalışma ile Türkiye’de örnek olacak bir örgüt modeli yarattıklarını söyleyen Sirmen, bu modelin kendilerini hem yerelde hem genelde iktidara taşıyacağını ifade etti. Sirmen, 30 Mart’ta Belsa’yı yeniden alacaklarını da vurguladı.

ADAY ADAYLARININ HABERİ YOK
Teşekkür yemeğinin sadece sandık görevlilerine verildiği bilgisinin kendilerine ulaştığını söyleyen Fatma Hürriyet Kaplan, “Bize davet gelmedi. Sadece sandık görevlilerinin davet edildiğini biliyorduk. Eminim kasti bir şey yoktur. Davet edilmeyince gidemeyiz” dedi. Yemeğe mahalle temsilcilerinin davet edildiğini hakkında bir bilgisi olmadığını söyleyen ve Bekirpaşa mahalle temsilcisi olan Kaplan, “Mahalle temsilcisi olarak da davet gelmedi. Mutlaka planlanmış bir durum vardır. Benim açımdan sorun yok. Basının bu olayı yanlış yorumlamasını istemem” şeklinde konuştu.

31 Ekim 2013 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR