Saadet Körfez’den vira Bismillah

SP Körfez İlçe Teşkilatı’nın genişletilmiş ilçe divan toplantısında bugün yapılacak kongre için “İkinci kırk yıl şahlanışını birlikte göreceğiz” denil...

BÜYÜT

SP Körfez İlçe Teşkilatı’nın genişletilmiş ilçe divan toplantısında bugün yapılacak kongre için “İkinci kırk yıl şahlanışını birlikte göreceğiz” denildi.

Saadet Partisi Körfez İlçe Teşkilatı Daraltılmış İlçe Divan Toplantısı’nı önceki gün gerçekleştirdi. Seçim sonuçları ve önümüzdeki sürece dair yol haritasının değerlendirildiği toplantıya teşkilat üyelerinin yanı sıra 12 Haziran tarihinde yapılan genel seçimlerde partinin 2. Sıra Milletvekili Adayı Ahmet Kul, 6. Sıra Milletvekili Adayı Mehmet Kaymak, eski il başkanı Mehmet Aras da katıldı. Körfez İlçe Başkanı Recep Sarıdoğan bütün teşkilat mensuplarına teşekkür ederek yaptığı açılış konuşmasında parti kadrolarının takdire şayan bir çalışma örneği gösterdiğini söyledi.

SORUMLULUK İKTİDARIN
Sarıdoğan, “Bir davanın müntesipleri olarak bizler, her yaptığımız hayırlı çalışmayı bir ibadet anlayışıyla yapan mükâfatı da Yüce Yaratıcıdan bekleyen bir kadroyuz. İnsanımızın derdini, sıkıntısını ve bütün sorunlarını kendi derdimiz gibi bilir, çalışmalarımızı buna göre aşkla şevkle yaparız” dedi. “Bundan sonra ülkemizde olan bütün olumsuzlukların sorumlusunu biz olmayacağız, sorumluluk yüzde 50 gibi Türkiye’de yaşayan 2 kişiden birinin oyunu alan iktidara aittir” diyen Sarıdoğan, bütün Körfez halkını bugün Ankara’da yapılacak 4. olağanüstü kongreye davet etti.

40 YILDIR BİTİREMEDİLER
Konuşmasına Körfez İlçe Teşkilatı’na teşekkür ederek başlayan eski İl Başkanı Mehmet Aras, “Seçimlere 17 parti girmiştir fakat televizyonlar, gazeteler sanki üç parti seçime giriyormuşçasına taraflı, adaletsiz bir yayın yapmışlardır” dedi. Paranın gücüyle adaletin, demokrasinin içinin boşaltıldığını söyleyen Aras, “Milli Görüş kadrolarını 4 kere kapatarak iktidardan uzaklaştırdılar, yetmedi 2 kere böldüler. Geçmişte şaşalı bir şekilde iktidara gelen bütün partiler, sıfırın altına düşmelerine rağmen bizi 40 yıldır bitiremediler. Pazar günü yapılacak kongrede Saadet Partisi’nin ikinci kırk yıl şahlanışını birlikte göreceğiz” diye konuştu.

‘İKTİDARIN ENSESİNDEYİZ’
Ahmet Kul ise Diyarbakır’da şehit olan 13 vatan evladına Allahtan rahmet, yaralı askerlere şifa dileyerek başladığı konuşmasına şöyle devam etti “İnanıyoruz ki bizler elimizden gelen gayreti gösterdik. İnsanımızı gelecek tehlikelere karşı uyararak Saadet Partisi’nin içinde olmadığı bir hükümetin er ya da geç bu ülkeyi ekonomik olarak iflasın eşiğine getireceğini, aynı zamanda ülkenin doğusundan batısına kadar kuşatılacağının uyarısını azizi milletimize bildirdik. Bundan sonra iktidarın ensesinde olacağız.”

16 Temmuz 2011 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR