Özel Güneş İlkokulu, protokol eşlerini kahvaltıda ağırladı

Kocaeli Valisi Ercan Topaca’nın eşi Sevim Topaca beraberinde vali yardımcılarının eşleri ile birlikte, Gölcük’te bu yıl eğitim ve öğretime başlayan Gö...

BÜYÜT
Kocaeli Valisi Ercan Topaca’nın eşi Sevim Topaca beraberinde vali yardımcılarının eşleri ile birlikte, Gölcük’te bu yıl eğitim ve öğretime başlayan Gölcük’ün ilk ve tek özel okul olan Özel Güneş İlkokulunu ziyaret etti.
Kocaeli Valisi Ercan Topaca’nın eşi Sevim Topaca’ya Vali Yardımcılarının eşleri; Dilek Ünlüsoy, Ümmügülsüm Sarı, Nihal Karataş, Sevil İnci, Safiye Etil, Beyhan Çakır, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Ersin Yazıcı’nın eşi Hanife Yazıcı, Gölcük Kaymakamı Adem Yazıcı’nın eşi Muteber Yazıcı, Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş’in eşi Feriha Ellibeş eşlik etti.
AİLE BİRLİĞİ KARŞILADI
Bayan Topaca’yı; Özel Güneş İlkokulu Müdürü Abdullah İşcan, İşletme Müdürü Burhan Bilgin, öğretmenler ve Okul Aile Birliği üyeleri karşılandı. Sayın Sevim Topaca, Okul Müdürü Abdullah İşcan’nın eşi Gülay İşcan’a bir buket vererek, Özel Güneş İlkokulu öğrencilerini sınıflarını ziyaret etti.
HEDİYELER GETİRDİ
Öğrenciler için getirdiği kitapları diğer protokol eşleriyle birlikte öğrencilere hediye eden Bayan Topaca, daha sonra Gölcük’ün ilk özel okulu olma özelliği taşıyan Özel Güneş İlkokulu Okul idarecilerine verdikleri hizmetlerden dolayı teşekkür etti. Bayan Topaca ayrıca bu güzel İlkokulun Gölcük’e kazandırılmış olmasından dolayı emek veren katkı koyan herkesi kutladığını belirtti. Hazırlanan kahvaltıya geçen Bayan Topaca ve beraberindekilere okulun İngilizce Öğretmeni tarafından okul ile ilgili bilgi aktarımı yapıldı.

12 Ekim 2013 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR