Civelek’ten Kan’a destek

AKP İl Başkanı Mahmut Civelek, Kandıra Belediyesi Denetim Komisyonu’nun hazırladığı raporla ilgili yaptığı açıklamada Kandıra Belediye Başkanı Cengiz...

BÜYÜT

AKP İl Başkanı Mahmut Civelek, Kandıra Belediyesi Denetim Komisyonu’nun hazırladığı raporla ilgili yaptığı açıklamada Kandıra Belediye Başkanı Cengiz Kan’a sahip çıktı.

AKP İl Başkanı Mahmut Civelek Civelek yaptığı açıklamada, “Biz Kandıra Belediye Başkanımızı biliriz, tanırız. Kendisiyle daha önce de bir görüşme yapmıştık. Bu denetleme raporunu gazeteden okumuş değilim. Daha önce de görüştüm. Raporları tekrar inceledim. Ben 5 yıl belediye başkanlığı yapmış biri olarak raporda kayda değer bir şey olduğunu düşünmüyorum. Ama belediye başkanımızla görüştüm, kendisinin de beyanı bu yöndedir” dedi.

KENDİSİ MÜFETTİŞ İSTEDİ
Biz bir yanlış yapıldığını düşünüyorsak veya birisi düşünüyorsa kesinlikle devletin müfettişinden, savcısından asla ve asla kaçacak değiliz diyen Civelek, “Başkanımız da kendisi de yazıyla müfettiş istedi. Gereken yazıyı gönderdi. Denetleme raporu teknik bir rapordur. Teknik olarak imza eksik kalmış ibare yazılmamış olabilir. O manada belediye başkanının bir yanlışı olduğunu düşünmüyorum. Ama gerekli görüşmeler yapılır sonuçlar açıklanır. Bir problem olduğunu düşünmüyorum. Yapılan ihaleler Kamu İhale Kurumu (KİK) dan geçmiştir. Böyle bir şey olduğuna ihtimal vermiyorum” diye konuştu.

07 Nisan 2011 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR