Yaşasın gençler!

ŞAMPİYONLARA ÇİNTİMAR ÖNDERLİK ETTİ 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı münasebetiyle, Gençlik ve Spor İl Müdürü Muzaffer Çintimar, Gen...

ŞAMPİYONLARA ÇİNTİMAR ÖNDERLİK ETTİ

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı münasebetiyle, Gençlik ve Spor İl Müdürü Muzaffer Çintimar, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Okul Sporları Şube Müdürü Turgay Bulut, Kocaeli Fen Lisesi Müdürü Mesut Tekin, Masa Tenisi Türkiye Şampiyonu Milli Sporcu Betül Töz, Yüzme Avrupa 3. sü Milli Sporcu Tuna Tok, Okullar arası Özel Sporcular Masa Tenisinde Türkiye Şampiyonu Kamile Turan, YGS İl Birincisi Sümeyye Nur Kocacık ve YGS İl Beşincisi Engin Oğuzhan Şenol’dan oluşan heyet, Vali Hasan Basri Güzeloğlu’nu makamında ziyaret ederek, çiçek takdiminde bulundu.

 

TEŞEKKÜRLER SAYIN VALİM!..

İl Müdürü Çintimar ziyarette yaptığı konuşmada “19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında Sayın Valimize ziyarette bulunuyoruz. Sayın Valimize kabullerinden dolayı çok büyük onur duyuyor ve teşekkür ediyoruz” diyen İl Müdürü Muzaffer Çintimar, ziyarette bulunan gençlerin tek tek branşları ve kazandığı dereceler hakkında bilgi sunarak, sporcuları tanıttı. Vali Hasan Basri Güzeloğlu ise ziyarette yaptığı konuşmasında şunları söyledi: 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında sizlerle birlikte olmaktan büyük bir mutluluk duyuyorum. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramında siz gençlerimizle bir aradayız. Hayatın akıcılığında doğuyoruz, çocuk, genç ve ardından yetişkin oluyoruz. Ancak bütün bu süreci en mutlu, sağlıklı ve başarılı yaşamanız ve bir sonraki aşamaya geçerken özgüvenli, geleceğine çok önemli değerler yaratabilen bireyler olarak yetişmenizi amaçlıyoruz.

 

BÜTÜN GENÇLERİN BAYRAMINI KUTLUYORUM

Bunun üzerinde büyük bir çaba sarf ediyoruz. Sizler hem Kocaeli’ni, hem de Türk gençliğini temsil eden gençlerimizsiniz. Sizlerin şahsında bütün gençlerimizin bayramını kutluyorum. Gelecek her günün sizlere güzellikler getirmesini her birinizin spordan eğitime ortaya koyduğunuz başarının da diğer gençlerimize örnek olmasını diliyorum. Düzenli bir hayatın, sporla buluşmuş bir yaşamın, geleceğe dönük hedefe ulaştırmakta büyük bir katkısı var. O nedenle sizlerin çevrenize doğru modeller olduğunuzu düşünüyorum. Sizleri yetiştiren ailelerinize, öğretmenlerinize, spor hocalarınıza teşekkür ediyorum. Başarılarınız daim olsun. Bütün gençlerimize çok güveniyor ve onları seviyoruz. Tekrar Bayramınızı tebrik ediyorum.

19 Mayıs 2017 Kocaeli- SporYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?


Kocaeli için kar uyarısı! mask
Kocaeli için kar uyarısı!

Erkek öğrencisine tecavüz ettiği iddia edilen öğretmen tutuklandı! mask
Erkek öğrencisine tecavüz ettiği iddia edilen öğretmen tutuklandı!
Durdurulan şahsın üzerinden çıktı! mask
Durdurulan şahsın üzerinden çıktı!
Karamürsel'de çocuk bıçaklandı! mask
Karamürsel'de çocuk bıçaklandı!
Plajyolu da tramvaya kavuşuyor mask
Plajyolu da tramvaya kavuşuyor
Ekmekte flaş fiyat açıklaması! mask
Ekmekte flaş fiyat açıklaması!

BEĞEN 21 B
TAKİP ET 2 B

YÜKLENİYOR