KOÜ ile Özka Lastik işbirliği İmzaladı

Kocaeli Üniversitesi (KOÜ) ile Özka Lastik ve Kauçuk Sanayi arasında işbirliği iyi niyet anlaşması imzalandı. Kocaeli Üniversitesi Rektörlüğü’nde gerç...

Kocaeli Üniversitesi (KOÜ) ile Özka Lastik ve Kauçuk Sanayi arasında işbirliği iyi niyet anlaşması imzalandı. Kocaeli Üniversitesi Rektörlüğü’nde gerçekleştirilen törende işbirliğini üniversite adına Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Bekir Çakır, Özka Lastik ve Kauçuk adına Ar-Ge Müdürü Tolga Ersoy imzaladı.

 

KOORDİNASYONU SAĞLAYACAK

Kocaeli Üniversitesi ile Özka Lastik ve Kauçuk arasındaki işbirliğini güçlendirmek amacıyla gerçekleştirilen iyi niyet anlaşması ile ara yüz görevi üstlenecek olan Kocaeli Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi, işbirliğinin sürdürülmesi ve ilişkilerin yürütülmesinde birebir hizmet vererek koordinasyonu sağlayacak.

 

DESTEK SAĞLANACAK

İşbirliği kapsamında, iki kurum arasında yürütülecek bilimsel ve teknolojik araştırmalara yönelik proje çalışmaları hayata geçirilecek. Bunun yanı sıra Ar-Ge projeleri ve danışmanlık hizmetleri verilecek, Kocaeli Üniversitesi’ne ulusal ve uluslararası düzeye deney yeteneği kazandıracak alt yapı çalışmaları yapılacak, lisansüstü öğrencilerin tezlerini, lisans öğrencilerinin ise staj ve bitirme projelerine işbirliği çerçevesinde destek sağlanacak. 

19 Mayıs 2017 Kocaeli- GündemYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR