KOTO, teknoloji transferlerine başladı

Üyelerinin; faaliyet gösterdikleri iş kollarında teknolojiyi daha fazla kullanabilmeleri, bu sayede hem hizmetin kolaylaştırılması hem de yeni pazarl...

BÜYÜT

Üyelerinin; faaliyet gösterdikleri iş kollarında teknolojiyi daha fazla kullanabilmeleri, bu sayede hem hizmetin kolaylaştırılması hem de yeni pazarlar açılması için çeşitli projeleri hayata geçiren Kocaeli Ticaret Odası (KOTO), KOÜ Teknopark’ta ulaşım ve lojistik sektörlerinde geliştirilen projeleri, 17. Meslek Komitesi ve ulaşım sektörünün temsilcileri ile buluşturdu.

 

ÜYELER VE SEKTÖR TEMSİLCİLERİ KATILDI

17. Meslek Komitesi Başkanı Sedat Köse’nin organizasyonuyla gerçekleştirilen toplantıya; KOTO Yönetim Kurulu Üyesi aynı zamanda Teknopark AŞ. Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Yusuf Koçak, Teknopark AŞ Genel Müdürü Sadık Semizoğlu, aynı zamanda meclis üyesi de olan komite üyeleri katıldı. Yusuf Koçak, Teknopark’ın yönetim sistemi ve işleyişi hakkında katılımcılara bilgi verdi.

 

“600’ÜN ÜZERİNDE PROJE”

Koçak, “Teknoparkımızda şimdiye kadar 600’ün üzerinde proje geliştirildi. Amacımız, ulaşım sektörü için geliştirilen projeler hakkında sizleri bilgilendirerek, ticari faaliyetlerinize teknoloji ile kolaylıklar getirmek” dedi. Katılımcıların ve firma sahiplerinin kendilerini tanıtan konuşmalarının ardından, proje sunumlarına geçildi. Toplantıların, Teknopark’tan transfer toplantılarının farklı iş kollarında da süreceği öğrenildi.

20 Mayıs 2015 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR