Bal-Türk Çayırova Şubesi Ekrem Şen ile devam dedi

Pazar günü Gebze ve Çayırova Şubelerinin kongrelerine Genel Merkez’den Genel Başkan Dr. Bayram Çolakoğlu, Genel Başkan Yardımcıları Doç. Dr. Selçuk K...

BÜYÜT

Pazar günü Gebze ve Çayırova Şubelerinin kongrelerine Genel Merkez’den Genel Başkan Dr. Bayram Çolakoğlu, Genel Başkan Yardımcıları Doç. Dr. Selçuk Koç ve Ramadan Güler, Genel Sekreter Halit Meriç, Genel Sekreter Yardımcısı Şükrü Ar ve yönetim kurulu üyesi Ragıp Çavuş da katıldılar.

 

ÖNCE BAL-TÜRK GEBZE ŞUBESİNİN KONGRESİ

Sabah saat 10.00′da başlayan Gebze Şube kongresi Şube Başkanı İsmail Yılmazın açılış konuşması ile başladı. Genel Merkez yönetim kurulundan Doç. Dr. Selçuk Koç divan başkanı seçilmesiyle devam eden kongrede, yönetim kurulu faaliyetleri ve bütçe ibra edildikten sonra, yeni yönetim kurulu, denetim kurulu ve genel merkez delegelerinin seçimine geçildi. Seçime mevcut başkan İsmail Yılmazın başkanlığındaki yenilenmiş liste ile girildi.

Temenni ve dilekler bölümünde konuşan Genel Başkan Çolakoğlu, yeni yönetimi tebrik ettikten sonra, “Genel Merkez ve Şubeler arasındaki uyumlu çalışma bu yapının gereğidir. Bizler şubelerimizle birlikte bir vücudun azaları gibi birbirimize destek olarak faaliyetlerimize devam ediyoruz. Geçtiğimiz dönem şubelerimizle geleneksel faaliyetlerimizin yanı sıra Bulgaristan’daki Türk gençliğine yönelik yaptığımız projeleri ön plana çıkarttık. Yeni dönem de de üyelerimiz arası dayanışma faaliyetlerinin yanı sıra uzun vadeli gençlik projelerine devam etmeyi planlıyoruz ” dedi.

 

BAL-TÜRK ÇAYIROVA OLAĞAN KONGRESİNİ TAMAMLADI

Sabah saat 12.00′da başlayan Çayırova Şube kongresi Şube Başkanı Ekrem Şen’in açılış konuşması ile başladı. Genel Merkez yönetim kurulundan Doç. Dr. Selçuk Koç’un, Gebze’de olduğu gibi burada da divan başkanı seçilmesiyle devam eden kongrede, yönetim kurulu faaliyetleri ve bütçe ibra edildikten sonra, yeni yönetim kurulu, denetim kurulu ve genel merkez delegelerinin seçimine geçildi. Seçime mevcut başkan Ekrem Şen’in başkanlığındaki yenilenmiş liste ile girildi.

 

EKREM ŞEN TEK ADAY VE BAŞKANLIĞA DEVAM

Tek liste ile girilen seçimde Ekrem Şenin yenilenmiş listesi yeni dönemde görev aldı. Yeni yönetimin seçilmesinin ardından söz alan Ekrem Şen bu görevi şahsı ve ekibine layık gördüğü için tüm üyelere ve desteklerinden dolayı da genel merkeze teşekkür etti. “Önümüzdeki dönemde diğer şubelerimiz ve genel merkezimiz ile uyumlu ve başarılı projelere imza atacağımıza inanıyorum” dedi.

Temenni ve dilekler bölümünün sonunda söz alan Genel Başkan Çolakoğlu, yeni yönetimi tebrik ettikten sonra, “Genel Merkez ve Şubeler arasındaki uyumlu çalışma bu yapının gereğidir ve bizlerin güzel sonuçlar almasının da sebebidir. Bizler şubelerimizle birlikte bir vücudun azaları gibi birbirimize destek olarak faaliyetlerimize devam ediyoruz. Geçtiğimiz dönemde Çayırova Şubesi çok önemli bir hamle yaptı ve bu güzel ve geniş mekâna sahip oldu. Bu güzel mekânda çok güzel faaliyetlere de imza atıyor. Yeni dönemde de bu çalışmalarına genişleyeceğine inanıyorum. Tüm üyelerimizden yeni yönetime destek olmalarını bekliyorum” dedi.

 

Bal-Türk Gebze Şubesinin Yeni Yönetim ve Denetim Kurulları

Yönetim Kurulu Üyeleri

1. İsmail Yılmaz (Başkan)

5. Elif Uslu

6. Nermin Filiz

7. Bekir Karaosman

 

Denetim Kurulu Üyeleri

1. İlyas Kurtuldu

2. Leyla Okan

3. Turan Vatansever

 

Bal-Türk Çayırova Şubesinin Yeni Yönetim ve Denetim Kurulları

Yönetim Kurulu Üyeleri

1. Ekrem Şen (Başkan)

2. Günay Uzun

3. Reyhan Akın

4. Halil İbrahim

5. Mehmet Güney

6. Beysim Akın

7. Ergün Çavuş

 

Yeni Denetim Kurulu Üyeleri

1. Ali Akın

2. Mustafa Doğan

3. Halil Kömürcü

10 Kasım 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR