Duyar: Eğitim politikaları iflas etmiştir

EĞİTİM POLİTİKALARI İFLAS ETMİŞTİR BBP MKYK Üyesi Serhat Duyar'a ziyaretinde; BBP Kocaeli İl Başkanı Şeref Gönenli ve BBP Yöneticileri Murat Anar,...

EĞİTİM POLİTİKALARI İFLAS ETMİŞTİR

BBP MKYK Üyesi Serhat Duyar'a ziyaretinde; BBP Kocaeli İl Başkanı Şeref Gönenli ve BBP Yöneticileri Murat Anar, Erdoğan Koç ve Ümran Günal eşlik etti. Türk Eğitim Sen Başkanı Süleyman Pekin ve Sendika Üyeleri ile son günlerde yaşananlar değerlendirildi. Duyar; “Büyük Birlik Partisi olarak buradan bir kez daha söylüyorum hükümetin milli eğitim politikaları iflas etmiştir. İktidar, 12 yıllık süre zarfında 5 ayrı bakanla Milli Eğitimi iflas ettirmiştir. Hükümetin acil olarak Milli Eğitim politikasını ortaya koyması gerekmektedir” dedi.

 

SİYAH ÇELENK

Duyar; "Eğitimcilerimizi sokağa dökülmüş, kravatlarını çıkarmak zorunda kalmış ve siyah çelenk ile protesto etme ortamı doğmuştur. Eğitimcilerimizi protesto etmeye mecbur kılan koşulları oluşturan zihniyeti kınıyorum” dedi.

Türk Eğitim Sen Başkanı Süleyman Pekin ise; “Geçtiğimiz hafta BBP İl Başkanı Yönetimi ile destek ziyaretinde bulundular bugünde BBP MKYK Üyesi Serhat Duyar'a gerçekleştirdikleri ziyaret ve desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

 

SİYASİLER BİR ARAYA GELMELİ

BBP MKYK Üyesi Serhat Duyar son olarak Kocaeli’de siyaset yapanlara seslenerek; “Bütün siyasetçiler bir araya gelmeli ve Kocaeli’nin bu gündemi ortadan kaldırması gerekmektedir” BBP İl Başkanı Şeref Gönenli’ye İl Başkanları olarak acil bir araya geliniz ve öncülüğünü yapınız önerisinde bulundu.

03 Eylül 2014 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR