AKP, İzmit’te 22, CHP 15 meclis üyesi çıkardı

      30 Mart’ta yapılan seçimde 94 bin 978 oy alan AKP, seçimi kazanırken dört kontenjan dahil toplam 22 meclis üyesi çıkardı. 87 bin 777 oy alan CHP...

 

 

 

30 Mart’ta yapılan seçimde 94 bin 978 oy alan AKP, seçimi kazanırken dört kontenjan dahil toplam 22 meclis üyesi çıkardı. 87 bin 777 oy alan CHP ise 15 meclis üyesi çıkardı. 15 oy alan ve barajı geçemeyen MHP, meclis üyesi çıkaramadı.

 

 

AKPMECLİS LİSTESİ:

1-Zekeriya Özok

2-Hasan Ayaz

3-Emine Zeybek

4-İbrahim Bulut

5-Yusuf Sami Çınar

6-Engin Uztürk

7-İbrahim Elgin

8-İbrahim Kılıç

9-Güzin Taşkekin

10-Mehmet Çetin

11-Erkan Aksoy

12-Yaşar Keskin

13-Emine Okanalp

14-Ayhan Arslanboğa

15-Sabri Yıldız

16-Erdoğan Çakır

17-Hayrettin Ünlü

18-Hüseyin Polattimur

 

AKP KONTENJAN:

1-Aykut Bozkurt

2-Nevzat Tekinsav

3-Ersin Alparslan

4-Cemil Kanpara

 

CHP MECLİS LİSTESİ

1-Şaban Sarıgülle

2- Erhan Uysal

3- Özcan Özer

4- Ercan Umutlu

5- Emrah Efe

6- Abdullah Koç

7- Birol Sağlam

8- Veli Beyaztaş

9- Cengiz Kavşut

10- Uğur Koştur

11- İbrahim Güçlü

12- İsmail Kamış

13- Barbaros Akkuş

14- Ersin Albayrak

15- Hamit İlker Ulusoy

KANDIRA BELEDİYE MECLİSİ

 

Murat Ölmez (AKP)

Orhan Can (AKP)

Gökalp Çobanoğlu (AKP)

İrfan Kurt (AKP)

İsmail Aysu (AKP)

Raif Yıldız (AKP)

Erkan Alkan (AKP)

Şennur Kılıçarslan (AKP)

Vedat Yiğitoğlu (AKP)

Sadi Ateş (AKP)

Nihat Okumuş (AKP)

Murat Batmaz (AKP)

Kadriye İnci (AKP)

Selahattin Okan (AKP)

Hamza Biçer (AKP)

Vedat Buran (AKP)

Erdal Çetin (AKP)

 

Ali Ahmet Güneş (MHP)

Zekeriya Bayrakdar (MHP)

Ergün Kan (MHP)

Orhan Ünsal (MHP)

Taner Ünal (MHP)

 

Muzaffer Yağız (CHP)

Recep Şenol (CHP)

Erdal Açıkgöz (CHP)

 

----- -----

 

DARICA BELEDİYE MECLİSİ

AK PARTİ

1-Cafer T. Demirbaş

2-Yakup Kaya

3-Mustafa İltekin

4-Metin Söylemez

5-Hülya Kodek

6-Cem Hikmet Çeliker

7-İsa Baylan

8-Cemile Gümrükçü

9-M.Yasin Altay

10-A.Hakan Hocaoğlu

11-Yılmaz Tunalı

12-İsmail Topçu

13-Nigar Uzun

14-Orhan Kızgun

15-Atilla Karademir

16-Gülbin Ünker

17-Yusuf Ayaz

18-Ferhat Yılmaz

19-Burhanettin Fırtına

 

KONTENJAN

1-MUSTAFA ÖZTÜRK

2-KÖKSAL AKÇAY

3-ABDULLATİF ÖZKAN

 

CHP

1-İbrahim Karslı

2-Yavuz Dursun

3-Musa Kovalık

4-Serap Topsakal

5-Turgay Kılıç

6-Günay Köse

 

MHP

1- Turgut Aktaş

2-Ahmet Uzun

 

 

ÇAYIROVA BELEDİYE MECLİSİ

AKP

1-Fulya Ebru Önder

2-Bülent Kanca

3-Fikriye Çelik

4-Murat Tunç

5-Edip Emre Gürol

6-Yusuf Turan

7-Vahit Terzi

8-Erhan Sarıdede

9-Arif Şentürk

10-Muhammet Demirtaş

11-Sefa Yılmaz

12-Mehmet Özdemir

13-Berkan Emiroğlu

14-Filiz Ayyıldız

15-Mehmet Zeyneloğlu

16-Mehmet Bayındır

17-Cengiz Kudu

18-Murat Karaca


Kontenjan

1-Orhan Keskin

2-Şaban Güllüce

3-Cemil Göksu


CHP

1-Abdül Kadir Honca

2-Ata Savaş Durak

3-Kemal Karagül

4-Dursun Yıldız

5-Hüseyin Tarakci

6-Deniz Şenkaya

7-Adem Kılıç


SP

1-Zeki Özçelik

2-Ali Uçar

3-Necati Apaydın

 

GEBZE BELEDİYE MECLİSİ

AKP

1-Oya Tunçel

2-Ufuk Ekinci

3-Ergün Kahraman

4-Engin Güzel

5-Tuba Şensoy

6-Nilay Ayran

7-Burak Sarı

8-Hüseyin Yılmaz

9-Kerim Büyükgöz

10-Kadir Gürkan

11-Celal Çelikbilek

12-Metin Aksu

13-Cesur Kurtgöz

14-Nazmiye Höbek

15-Ali Haydar Muradoğlu

16-Gülcan Külahlı

17-Mustafa Ok

18-Mehmet Tüyyüz

19-Gökhan Abanoz

20-Sadık Güvenç

21-Musa Çınar

22-Mehtap Yılmazel

23-Sezer Ünlü Türk

24-Şamil Yalçın

25-Seda Kardaşlar Çelik


Kontenjan

1-Mehmet Başaran

2-Bahtiyar Öztürk

3-İsmet Özgenç

4-Ayhan Özek


CHP

1-Dilek Tan

2-Salih Işık

3-Yılmaz Bulut

4- Emin Güzey

5-Nursel Coşkun

6-Serkan Davutoğlu

7-Murat Erdoğan

8-Fahrettin Bostan

 

++++++

KARTEPE BELEDİYE MECLİSİ

Sevim Balaban (kontenjan)

Zafer Arat

Hikmet Çelebi

Ahmet Atlı

Mehmet Akif Polat

Kemal Bayraktar

Nurdane Erişti

Faruk sarman

Kemal Timur

Ahmet Sağırkaya

Orhan Akyüz

Sefer Yıldız

Şaban Akyıldız

Erol Yılmaz

Tahsin Varol

Ercan Akçil

Salih Aydın

Nebahat kılıç

Selahattin Aktop

 

CHP

Serap Özmen

Selahattin Altınkaya

Mine Koç

Musa Kazım Ejderoğlu

Nilay Merttürk

Nezih Yılmaz

Temel Ofluoğlu

Hilmi Selçuk

Caner Akçil

İsmail Akbaş

 

DERİNCE MUHTARLAR

 

YAVUZ SULTAN MAHALLESİ: Cenk Akgün

SIRRIPAŞA MAHALLESİ: Hülya Yıldırım

YENİKENT MAHALLESİ: Asuman Ekerer

DENİZ MAHALLESİ: Seçkin Altan

MERSİNCİK MAHALLESİ: Ömer Ok

İBNİ SİNA MAHALLESİ: Ömer Karadeniz

ÇENEDAĞ MAHALLESİ: Osman Koçyiğit

DUMLUPINAR MAHALLESİ: Hayri Çelikkol

FATİH MAHALLESİ: Şenay Mengüloğul

ÇINARLI MAHALLESİ: İbrahim Sümer

 

----- -----

 

BAŞİSKELE BELEDİYE MECLİSİ

AKP

1-Ahmet Karaaslan

2-Murat Kılıç

3-Hasan Numan Tonka

4-Özlem Ekşi Şahinkaya

5-Recep Uzunoğlu

6-İhsan Keskin

7-Sema Arat

8-Kemal Erdem

9-Erkan Kutluer

10-Bahattin Buksu

11-İbrahim Kaya

12-Muharrem Gökbayrak

13-Ali Arslan

14-Mustafa Satan

15-İbrahim İbrahimoğlu

16-Ceyhan Çağlayan

17-Dilek Karakuş

18-Hasan Bilen

19-Mehmet Yavuz

Kontenjan:

1-Hikmet Tunçay

2-Ali Şahintürk

3-Ahmet Çoban

 

SP

 

1-Hasan Doğan

2-Zeki Karataş

3-Mehmet Başyiğit

 

----- -----

 

DERİNCE BELEDİYE MECLİSİ

AKP

1-Ayşe Mamat

2-Mehmet Ali Karaaslan

3-Mustafa Tırpan

4-Hamza Macit

5-Nevzat Daşdemir

6-İbrahim Yıldız

7-Talip Yeşilyurt

8-Hüseyin Demirelli

9-Muhsin Tüfekçi

10-Abdullah Yalçınkaya

11-Mustafa Yıldız

12-İbrahim Eren

13-Nurhan Baytak

14-Fahrettin Karakoyun

Kontenjan:

1-Adnan Balcı

2-Nurettin Işık

3-Ahmet Güntepe

 

CHP

1-Nihat Değer

2-Erdem Topçuoğlu

3-Şevket Öktem

4-Bekir Dursun

5-Ramize Hale Seçilmiş

6-Ali Kocatürk

7-Erol Mengüloğul

8-Mustafa Çalık

9-Yılmaz Filiz

 

MHP

1-Hakan Karakaş           

2-Ali İhsan Altın              

3- Abdurahman Kaya   

4 -Yasin Özecik                 

5 - Salim Sayar                  

 

----- -----

 

KÖRFEZ BELEDİYE MECLİSİ

AKP

1-Faruk Denli

2-Zeki Kurtuluş

3-Habib Aşı

4-Şener Söğüt

5-Mehmet Şahin

6-Mete Bilgin

7-Halil Küçük

8-Pınar Uysal

9-Ahmet Sinan Fidan

10-Hayati Şaşdım

11-Murat Yazar

12-Nigar Yağız

13-Abdullah Parlak

14-Metin Dan

15-Fadıl Durmaz

16-Kadir Aydoğdu

17-Yusuf Eryarsoy

KONTENJAN:

1-Selahattin Kabadayıoğlu

2-Yusuf Baki

3-Ömer Yılmaz

 

MHP

1- Vahit Eryılmaz

2- Olcay Doğramacı

3- Mehmet Gümüş

4- Ali Kambur

5- Eyüp Öztürk

6- Orhan Kansoy

 

CHP

1-Engin Taşdemir 

2-Fevzi Canbaz

3-İbrahim Fortacı 

4-Tayfun Balıkçı

5-Nilgün Solakoğlu 

31 Mart 2014 Kocaeli- Gündem



Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR