Akgül’den Yılmaz’a kavga çıkaracak teklif

Şevki Yılmaz geçtiğimiz hafta Rize Üniversitesi’nde bir panel düzenlemiş, Panele sözde 28 Şubat’ı anlatacağım diye gelmişti. Fakat panelde 28 Şubat’t...

Şevki Yılmaz geçtiğimiz hafta Rize Üniversitesi’nde bir panel düzenlemiş, Panele sözde 28 Şubat’ı anlatacağım diye gelmişti. Fakat panelde 28 Şubat’tan hiç bahsetmeyen ve konuşmasının tamamını AKP propagandasına çeviren Şevki Yılmaz, üniversitenin salonunda Rektör ve Belediye başkanının karşısında diğer muhalefet partilerini hakaret dolu ve aşağılayıcı sözler sarf etmişti. Bu hakaret ve aşağılayıcı sözler karşılığında Rize Üniversitesi Rektörü ve Rize Belediye Başkanı tarafından ödüllendirilmişti.

 

AHMET KAYA ŞEHİT OLDU

Rize kamuoyu üniversitedeki siyasi şovun şokunu atlatamamışken Şevki Yılmaz bir bomba daha patlatarak “Ahmet Kaya şehittir” diye bir açıklama yaparak tekrar gündeme oturmuştu. Yapılan bu açıklamalar kamuoyunun dikkatini çektiği gibi Ruh ve Sinir Hastalıkları Uzmanı Zelkif Akgül’ün de dikkatini çekti. Şevki Yılmaz’ın bu açıklamaları üzerine Uzm. Dr. Zelkif Akgül’ün Sosyal medyada “Şevki Yılmaz denen kişinin akıl sağlığından dolayı muayene edilmesi şarttır. Bir uzman görüşüdür. İlgililere duyurulur” diye bir paylaşım yaptı.

 

AKGÜL’DEN ÜCRETSİZ TEDAVİ TEKLİFİ

Sosyal medyadaki paylaşımının ardından telefonla ulaştığımız Uzm. Dr. Zelkif Akgül “Ben bu şahsın söylediklerini hiç kaale almadım. Bu şahsın akli melekelerinin yerinde olduğundan şüphem var. O yüzden bir ruh sağlığı uzmanına muayene olmasında fayda var. Bu şahsın dışarıda böyle tedavisiz dolaşması insan haklarına sığmaz. Tedavi olmak onunda hakkıdır. Eğer tedavi olacak parası yoksa veya doktor bulamıyorsa ben ücretsiz Allah Rızası için tedavi etmeye hazırım” dedi.

04 Mart 2015 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

01

şevket - Kendi haline bırakın adamı uğraşmayın ne yapsa yeridir...

Yanıtla . 0Beğen 04 Mart 08:59
Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR