MHP'de atamalar tamamlandı

MHP’de muhaliflere destek verdikleri gerekçesiyle görevlerinden alınan ilçe başkanlarının atamaları Dilovası ve Kandıra İlçe Başkanlıklarına yapılan...

MHP’de muhaliflere destek verdikleri gerekçesiyle görevlerinden alınan ilçe başkanlarının atamaları Dilovası ve Kandıra İlçe Başkanlıklarına yapılan atamalar ile tamamlandı. Parti binasında açıklama yapan MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, Dilovası İlçe Başkanlığı’na Hüseyin Türker ve Kandıra İlçe Başkanlığı’na Özkan Ayyıldız’ın atamasını yapıldığın açıkladı.

 

4 YILLIK SÜRECİ TAMAMLADI

MHP Genel Başkan Yardımcısı Ruhsar Demirel’in yaptığı ziyarette açıklama yapan İl Başkanı Aydın Ünlü “Ülkü Ocakları MHP’nin vaz geçilmezidir. Dün İbrahim Özcan, son 4 yıldır başarılı görevler yapmış bir kişidir. Çok değerli bir arkadaşımızdır. Bu görevden alma değildir. Görev değişimidir. 4 yıllık bir süreci tamamladı. Kendisi tarafından yetiştirilen kendisinin arkadaşı olan Melikşah Taşkın’a görevini devretmiştir” dedi.  

 

ice11-096.jpg

 

TAŞKIN’A BAŞARILAR DİLEDİ

İbrahim Özcan kentimizde ilkleri yapmış bir başkandır diyen Ünlü “Ülkü Ocakları kendi mülküne kavuşmuştur. İnanıyorum ki omuz omuza mücadele etmeye devam edeceğiz. Yeni atanan Melikşah Taşkın’a yeni görevinde başarılar diliyorum. Taşın’da önemli çalışmaların içerisinde yer almıştır. Bundan sonra da aynı çizgide gidecektir. Kendisine başarılar diliyorum her zaman yanlarında olmaya devam edeceğiz” dedi.

 

KENDİ TERCİHİDİR

MHP İl Kadın Kolları Başkanlığı tarafından Ramazan-ı Şerif ayı münasebetiyle şehit ve gazi yakınlarına Seka Park’da bulunan Seka Park Oteli’nde iftar yemeği düzenledi. İftar yemeğine MHP Genel Başkan Yardımcısı Ruhsar Demiral’da katıldı. Parti binasında basın mensuplarını sorularını cevaplayan Demiral “Burada olmaktan dolayı çok mutluyum. Grup Başkan Vekilliği görevinden istifa eden Oktay Vural’ın kendi tercihidir. 99 yılından bu yana aynı görevi devam ettirmektedir” karşılığını verdi.

 

MHP’DE MUHALEFET YOKTUR

MHP’de yaşanan süreç içerisinde muhalif söylemini kabul etmeyenlerden birisiyimdir diyen Demiral “O arkadaşlarımızın yönetimle ilgili düşünceleri vardır. Saygı duymak gerekiyor. Demokrasi böyle bir şeydir. Çok sayıda arkadaşımız aday olmaktadır. Oktay Vural’ın bu arkadaşlara katılıp katılmayacağını kendisi bilir. Arkadaşlarımızın parti yönetimiyle ilgili yönetim modeli düşünmektedirler. Fikri bir muhalefetleri olamaz. Bizler hepimiz Türk Milliyetçisiyiz. Daha yukarı çıkarılması noktasında çalışıyoruz” dedi.

 

KİMSE KİMSENİN ADAMI  DEĞİL HERKES MHP’LİDİR

MHP’de kimse şucu veya bucu değildir diyen Demiral “Nede Devlet Bahçelicidir diyemeyiz. Genel Başkanımız Bahçeli bile MHP’lidir. MHP bir şahıs partisi değildir. Eğer şahıs partisi olsaydık Merhum Başbuğumuz Alparslan Türkeş’in vefatı sonrasında bu zamana kadar var olamazdık. Siyaset sahnesine bakınız Özal’dan sonra ANAP, Demirel’den sonra DYP, Ecevit’ten sonra DSP, Erbakan sonrasında Refah Partisi’ne bakmanız yeterlidir. Başbuğ Türkeş’in vefatı sonrasında MHP her dönem var olmuştur. MHP’nin kongreleri hiçbir zaman tek adaylı geçmemiştir. Türkeş’in bile karşısına aday çıkmıştır” açıklamasında bulundu.

 

YAPRAK KIMILDASA

Biz hepimiz MHP’liyiz diyen Demiral “09 Ekim 2016 tarihi itibariyle ilçe başkanlıklarımızda kongre sürecini başlattık. MHP gelenekleri olan bir siyasi partidir. 10 Temmuz tarihi Ramazan ayı münasebetiyle tercih edilmiştir. MHP her zaman dikkat çeken bir siyasi parti olmuştur. Ülkemizde yüzde 49.5 oy almış olan Başbakan değişirken bu kadar sorgulanmadı. MHP’de yaprak kımıldasa herkesi ilgilendirmektedir. 10 Temmuz’da daha güçlenmiştir, temizlenmiş budanmış olarak çıkacağımıza inanıyorum” ifadelerini kullandı. Serkan BORLAK          

 

DİLOVASI YÖNETİM KURULU LİSTESİ

Başkan Hüseyin Türker, Ulvi Ağdur, Mehmet Zengin, Ramiz Özsan, Veysel Canbaz, Kerim Kuran, Ersoy Şahin, Birol Bezirci, Özcan Topçu, Halil Coşkun, Cemil Hancı, Ömer Kurt, Necip Ercan, Veysel Ertunç, Selman Aydın, Zafer Düz, Necip Aydın, Salih Onuk, Burhan Duru, Aslan Canbaz, Ahmet Ercan, Semil Balaban, Zekeriya Yıldız, Kürşat Kamil Şanlı, Tayfun Öz, Mehmet Gerze, Samet Akay, İbrahim Mutlu, Salih Tok, Musa Onuk, Mikail Koç, Serdar Küçükkaya, İlhan Tosun, Özcan Deniz, Yavuz Çakır, Yücel Özdemir, Eray Mehmetoğlu, Fatih Kartal, Burcu Üvek, Hamza Kara, Canan Topçu, Arife Topçu.

 

KANDIRA YÖNETİM KURULU LİSTESİ                                                        

Başkan Özkan Ayyıldız, Bülent Sapmaz, Ramazan Kolay, Rıdvan Tiryaki, Kerami Ay, Hayati Başaran, Ergül Akyıldız, Yener Şentürk, Yılmaz Ayyıldız, Serkan Tiryaki, Ramazan Altıntaş, Seydi Cantimor, Faruk İzgi, Akın Okyar, Suat Ersoy, Raif Günpınar, Metin Özay, Beyhan Demir, Yüksek Kutlu

23 Haziran 2016 Kocaeli- Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

01

Necmi - Korler sagarlar, birbirini agarlar.

Yanıtla . 0Beğen 23 Haziran 09:33
Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR