Yeşil pasaporta yeşil ışık

        Kocaeli Ticaret Odası’nın (KOTO) haziran ayı meclis toplantısı dün KOTO Burhan Kasım Meclis Salonu’nda gerçekleştirildi. Meclis Başkanı Bülent...

BÜYÜT

 

 

 

 

Kocaeli Ticaret Odası’nın (KOTO) haziran ayı meclis toplantısı dün KOTO Burhan Kasım Meclis Salonu’nda gerçekleştirildi. Meclis Başkanı Bülent Karagöz başkanlığında gerçekleştirilen toplantı gündem maddeleri ile aylık faaliyet raporunun okunması ile başladı. Toplantıda konuşan KOTO Başkanı Murat Özdağ şunları kaydetti:

 

YEŞİL PASAPORT

OLACAK GİBİ

“Bulgaristan’a iş ve yatarım gezisi gerçekleştirdik. 4 firmamız bu ülkedeki görüşmelerine devam ediyor. Oda olarak TOBB 7. Mali Genel Kurulu’na katıldık. Yeni girişimcilerin krediye ulaşmakta en fazla zorlandığı ülke Türkiye. Bankalarla ilgili ciddi çalışma yapılması gerekiyor. Bunun için talep ettiğimiz yeşil pasaportta yeşil ışık var.”

 

SANTEK İÇİN

HEDEF; 15 BİN

Kocaeli İli Sektörel Tanıtım Filmi Projesi’nin MARKA desteği ile yapılacağını da kaydeden Özdağ, “1. Ulusal Test ve Muayene Çalıştayı’na katıldık. 2015 bizim için önemli bir yıl. Fırsatların ve tehditlerin olduğu bir yıl ülkemiz için. Yeni tüketici haklarıyla ilgili çalışma yaptık. Kocaeli Fest hazırlıkları devam ediyor. Santek hepimizin. Bu seneki hedef 15 bin kişi. Sadece il dışından gelecek sayısı bu. Öncelikle şehir sahiplenmeli” dedi.

25 Haziran 2014 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR