Küpçü: Ordumuza sahip çıkalım

Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Kocaeli Şubesi, haftalık olağan pazartesi toplantısını önceki akşam dernek binasında gerçekleştirdi. Toplantı öncesind...

BÜYÜT

Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Kocaeli Şubesi, haftalık olağan pazartesi toplantısını önceki akşam dernek binasında gerçekleştirdi. Toplantı öncesinde basın mensuplarına kısa bir açıklama yapan Mustafa Küpçü, Türk halkını ordusuna sahip çıkmaya davet etti.

Küpçü açıklamasında şu ifadelere yer verdi; “Ülkemizin demokratik, laik, sosyal bir hukuk devleti kimliğine sahip çıkar ve demokratik düzene yönelik her türlü darbe girişimine karşıyız. Son yıllarda Türk ordusu, planlı ve dış kaynaklı bir saldırının hedefindedir. Darbe teşebbüsünde bulunmak iddiasıyla ordu komutanları, genel kurmay başkanları da dahil toplam 216 üst düzey subayımız tutuklandı. Kanıt olarak ortaya atılan dijital belgelerin sahtelikleri ise kanıtlanmıştır.

TUTSAK SUBAYLAR
Emperyalist çıkarları korumakla ödevli NATO'da Türkiye'nin ne işi var? NATO'da bölünmüş Türkiye haritalarına karşı çıkan şerefli Türk subayları bugün tutsaktır. Deniz Kuvvetleri komutansız kalmıştır. Türk ordusuna saldırı, Türk ulusuna ve ulusal çıkarlarımıza saldırıdır. Bu ülkeyi NATO değil, Türk Silahlı Kuvvetleri koruyacaktır. Türk halkı, ordusuna sahip çıkmalıdır ve Türk ordusuna onuru iade edilmelidir.”

29 Ocak 2013 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR