İşletmelerin ihtiyaçlarına uygun cihazlar Vodafone Cihaz Danışmanı’nda

Intel işbirliğiyle Yarına Hazırım Platformu kapsamında geliştirilen “Yarına Hazırlayan Cihaz Danışmanı”, işletmelerin ihtiyaçlarına özel en uygun akı...

Intel işbirliğiyle Yarına Hazırım Platformu kapsamında geliştirilen “Yarına Hazırlayan Cihaz Danışmanı”, işletmelerin ihtiyaçlarına özel en uygun akıllı cihaz tekliflerini sunuyor. Yarına hazırlanmak isteyen işletmeler yarinahazirim.com adresindeki adımları takip ederek 3 dakika içerisinde ihtiyaçlarına uygun olarak hazırlanan cihaz raporunu elde edebiliyor.

 

Dijital bağlantılı yaşamı birey ve kurumlar için kolay ve erişilebilir kılmayı hedefleyen Vodafone Türkiye, işletmeleri yarına hazırlamaya yönelik yenilikçi çözümlerine bir yenisini ekledi. İşletmelere maliyet avantajı ve verimlilik artışı sağlayan çözümler sunan  Vodafone İş Ortağım, Intel işbirliğiyle geliştirilen web ve mobil tabanlı uygulama Yarına Hazırlayan Cihaz Danışmanı ile farklı sektörlerdeki işletmelerin farklılaşan iş ihtiyaçları temel alınarak en uygun cihaz teklifleri sunuyor.  

 

Yarına Hazırlayan Cihaz Danışmanı nasıl çalışıyor?

Yarına Hazırım Platformu altında yer alan Yarına Hazırlayan Cihaz Danışmanı’ndan faydalanmak için işletmelerin yarinahazirim.com adresindeki adımları takip etmesi gerekiyor. İlk aşamada şirket profili ve çalışanın ihtiyacı belirleniyor. Daha sonra yönetici, beyaz yakalı ve mavi yakalı olmak üzere her bir çalışanın iş ihtiyaçları belirleniyor. Son bir yılda yapılan cihaz satın alımları da eklendikten sonra tüm çalışanların kullanım ihtiyaçlarına uygun bütçe seçiliyor. Son aşamada da tüm bu adımlar analiz edilerek işletmeye özel yarına hazırlayan cihaz raporu ve akıllı telefondan tablete, Vodemlerden 2’si 1 arada laptoplara Vodafone’un zengin cihaz portföyünden akıllı cihaz önerileri sunuluyor.

 

Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy, şunları söyledi:

"Vodafone olarak, Yarına Hazırım Platformu'yla işletmeleri yarına hazırlayacak çözümler geliştiriyoruz. Şirketlerin dijital dönüşümüne liderlik eden marka olma vizyonumuzla, ihtiyaçlara uygun inovatif teknolojiler geliştirerek, keskin rekabet ortamında işletmelerin ellerindeki kaynakları daha iyi ve verimli kullanmalarına öncülük ediyoruz. Bu doğrultuda Yarına Hazırım Platformu altında, Intel işbirliğiyle işletmelerin dijitalleşme yolunda en önemli gereksinimlerinden akıllı cihaz seçimlerinde ihtiyaçlarına en uygun teklifi sunan web ve mobil tabanlı bir uygulama geliştirdik. Yarına Hazırlayan Cihaz Danışmanı ile işletmeler ihtiyaçlarını belirleyerek, her çalışanın ve şirketin farklı ihtiyaçlarına ve önceliklerine uygun cihaz tekliflerine erişebilecek. Vodafone olarak, bugünden yarına hazırlanmak isteyen işletmelere uçtan uca yenilikçi teknoloji çözümleri sunmaya devam edeceğiz."

 

Intel Türkiye Kurumsal ve Bireysel Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Yalım Eriştiren ise, işletmelerin ihtiyaç duyduğu güvenilir teknoloji danışmanlığını Intel ve Vodafone güvencesiyle sağladıklarını belirterek, “Intel olarak  geliştirdiğimiz teknolojilerle sadece yeni çözümlerin oluşmasına önayak olmuyor, aynı zamanda yeni iş modelleri oluşmasına katkı sağlıyor ve sağlıktan ulaşıma, perakendeden enerjiye kadar farklı bir çok sektörden işletmelerin dijital dönüşümünde rol oynuyoruz. Vodafone ile yaptığımız işbirliğiyle teknoloji alanındaki derin tecrübemizi ülkemiz ekonomisinin belkemiği olan on binlerce KOBİ ile paylaşarak, onların teknolojik gelişimlerini hızlandırmayı ve verimliliklerini artırmayı hedefledik. Bu teknolojileri etkin şekilde kullanan işletmeler sadece yerel piyasalarda değil, global ölçekte de daha rekabetçi olabilecekler” dedi.

22 Aralık 2015 Kocaeli- Ekonomi


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR