Akar: Kasım’da geldiler Kasım’da gidecekler

CHP’nin milletvekili adayları yaklaşan erken genel seçimler öncesindeki çalışmalarını aralıksız şekilde sürdürüyor. Önceki gün Kartepe’de bir dizi zi...

CHP’nin milletvekili adayları yaklaşan erken genel seçimler öncesindeki çalışmalarını aralıksız şekilde sürdürüyor. Önceki gün Kartepe’de bir dizi ziyaret gerçekleştiren Kocaeli Milletvekili Haydar Akar, 1 Kasım seçimlerinin önemine değinerek AKP’nin kasım ayında geldiğini, gidişinin de yine kasımda olacağını söyledi.

 

“SORUNLARINIZI BİLİYORUZ”

İlçede bulunan rehabilitasyon merkezi ile Engelliler Derneği’ne konuk olan milletvekili Akar, akşam ise ev toplantıları gerçekleştirerek vatandaşlarla bir araya geldi. Ziyaretleri sırasında parti projelerinden söz eden Akar, engellilerin sorunlarını iyi bildiklerini ve Meclis’te bu konuda gerekli çalışmaları yapacaklarını dile getirdi.

 

“ERDOĞAN, CHP’Yİ YOK SAYDI”

CHP Kartepe İlçe Başkanı Cumhur Karakadılar ve parti yöneticilerinin de eşlik ettiği Akar, akşam ise ev toplantılarına katıldı. CHP’nin projelerini anlatan ve 7 Haziran sonrası yaşanan süreci paylaşan Akar, “AKP, kasım ayında geldi, gidişleri de yine kasımda olacak. kaçak saraydaki zat, Milletin 7 Haziran’daki iradesine saygı duymadı ve koalisyon sürecini sekteye uğrattı. 11 milyon seçmenin oy verdiği CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na hükümeti kurma görevini vermeyerek yok saydı” dedi.

 

“PROJELERİ KOPYALADILAR”

7 Haziran sürecinde CHP’nin projeleri için ‘Kaynak nerede, kaynak yok’ diyenlerin bugün CHP’nin seçim bildirgesini de kopyaladığını belirten milletvekili Haydar Akar, şöyle konuştu: “Problem kaynak olmaması değil, kaynakların vatandaşa mı yandaşa mı aktarıldığıdır. CHP olarak halkın, emeğin, öğrencinin sorunları için projelerimizi ürettik, ancak AKP bugüne kadar kaynaklarını sade yandaşlarına aktardı. iktidarın gideceğini görünce projelerimizi kopyalayarak vatandaşın karşısına çıktılar.”

19 Ekim 2015 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR