“Yahya Kaptan her geçen gün daha da güzelleşiyor”

Mahalle inceleme gezileri kapsamında ziyaret ettiği Yahya Kaptan’da konuşan Başkan Doğan “Yahya Kaptan Mahallemize çok güzel hizmetler yaptık, mahalle...

BÜYÜTMahalle inceleme gezileri kapsamında ziyaret ettiği Yahya Kaptan’da konuşan Başkan Doğan “Yahya Kaptan Mahallemize çok güzel hizmetler yaptık, mahallemiz her geçen gün daha da güzelleşiyor” dedi.
Mahalle inceleme gezilerinin yanı sıra çeşitli ziyaretlerle mahallelerin nabzını tutan İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, Yahya Kaptan 8. Bölge C-19 Yönetimi'ni ziyaret etti. Yahya Kaptan Mahalle Muhtarı Haluk Akgün’ün kendisine eşlik ettiği ziyarette bölgede yapılan çalışmaları değerlendiren Başkan Doğan, “Yahya Kaptan Mahallemize çok güzel hizmetler yaptık, mahallemiz her geçen gün daha da güzelleşiyor” dedi.
KÖPEK SORUNU
Yahya Kaptan Mahallesi’nde fiziki, sosyal ve kültürel çalışmalar gerçekleştirdiklerini ifade eden Başkan Doğan İzmit’in en büyük en güzel kapalı pazar projesini de Yahya Kaptan’a yapacaklarını söyledi. İhale süreci devam eden pazarın altı otopark üstü kapalı pazar olacak diyen Başkan Doğan “Yahya Kaptan mahallemize güzel hizmetler yaptık. Mahallemizde yaşanan köpek sorunu içinden çalışmalar başlattık” dedi. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin Hayvan Yaşam Merkezi’nin açılması ile bu sorununda büyük ölçüde azalacağını söyleyen Doğan “Yahya Kaptan’da yaşanan değişim İzmit’e çok yakıştı. Önümüzdeki dönemde de daha güzel işler yapacağız” dedi.

24 Aralık 2013 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR