Sanayicilere elektronik uygulama eğitimi verildi

        Kocaeli Sanayi Odası (KSO) ile Yaklaşım Akademi İşbirliğiyle düzenlenen E-İmza, E-Fatura E-Defter ve E-Arşiv uygulamalı eğitimi dün gerçekleşt...

BÜYÜT

 

 

 

 

Kocaeli Sanayi Odası (KSO) ile Yaklaşım Akademi İşbirliğiyle düzenlenen E-İmza, E-Fatura E-Defter ve E-Arşiv uygulamalı eğitimi dün gerçekleştirildi. KSO meclis salonunda yapılan eğitim Yaklaşım Akademi’den SMMM Bağımsız Denetçi Sırrı Özdemir tarafından verildi.

 

KAĞITLI SİSTEM

ARTIK KALKIYOR

Sanayi kuruluşları temsilcilerinin de ilgi gösterdiği seminerde Uzman Özdemir tarafından E-İmza, E-Fatura, E-Defter ve E-Arşiv uygulamalarda karşılaşılan sorunlar ve çözüm yolları ele alındı. Türkiye’de 1990’lı yıllardan itibaren bilgisayarlı muhasebe sistemine geçildiğini vurgulayan Özdemir, yakın gelecekte tüm uygulamaların elektronik ortamda uygulamaya geçebileceğini ve kağıtlı sistemin ortandan kalkacağını söyledi.

 

ÖNEMLİ BİLGİLER

Eğitim’de ilk olarak E-İmza’yı ele alan Özdemir, bu konuda “E-İmza nasıl alınır?”, “E-İmza Mevzuatı”, “Ticari Hayattı E-İmza kullanımı”, “E-İmza’nın iptal edilmesi”, “E-İmza hizmet sağlayıcıların yükümlülükleri”, “Elektronik imza güvenirliliği” gibi konularda bilgi aktarımında bulundu.

 

30 Nisan 2014 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR