Vali Güzeloğlu’ndan Gebze’de bir dizi ziyaret

Ercan Topaca’dan sonra ilimize Vali olarak atanan Hasan Basri Güzeloğlu geçtiğimiz günlerde Gebze’de birtakım ziyaretlerde bulundu. İlk olarak Gebze...

BÜYÜT

Ercan Topaca’dan sonra ilimize Vali olarak atanan Hasan Basri Güzeloğlu geçtiğimiz günlerde Gebze’de birtakım ziyaretlerde bulundu. İlk olarak Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’i ziyaret eden Güzeloğlu daha sonra Gebze Kaymakamı Mehmet Arslan ile Gebze Ticaret Odası Başkanı Nail Çiler’i ziyaret etti.

 

ÇALIŞMALAR HAKKINDA BİLGİ ALDI

Adnan Köşker tarafından karşılanan Güzeloğlu, Köşker’den Gebze ilçesinde yürütülen çalışmalar hakkında bilgi aldı. Daha sonra Mehmet Arslan’a ziyarette bulunan Güzeloğlu’nu Arslan ile birlikte İlçe Emniyet Müdürü Güner Yılmaz ve İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Emre Doğangüzel’in karşıladı.

 

BİR SÜRE GÖRÜŞTÜLER

Nail Çiler ve Yönetim Kurulu üyeleriyle de bir araya gelen Vali Güzeloğlu, odanın çalışmaları hakkında Çiler’den bilgi aldı. Hasan Basri Güzeloğlu, Gebze Ticaret Odası Başkanı Nail Çiler ve Yönetim Kurulu üyeleriyle birlikte yönetim kurulu toplantı salonunda bir süre görüştüler.

31 Ekim 2014 Kocaeli- GündemYÜKLENİYOR