Akın “Biz yetimin hakkını yiyecek kadar kansız değiliz”

AKP Kocaeli İl Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Akın, Diyanet İşleri’nin promosyon ürünlerini emeksiz edinerek halka dağıttıklarını ileri sürenler CHP’yi...

BÜYÜT

AKP Kocaeli İl Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Akın, Diyanet İşleri’nin promosyon ürünlerini emeksiz edinerek halka dağıttıklarını ileri sürenler CHP’yi eleştirdi.

Diyanet işlerinden müftülük aracılığıyla alınan tüm promosyonların bedellerini dağıtımdan bir hafta önce peşin olarak ödediklerini banka dekontu ile ispat eden Yusuf Akın, “Bu yapılan tam bir densizliktir” dedi.

ASILSIZ KONUŞUYORLAR
Kendilerini eleştiren kişileri asılsız konuşmak ve yaptıkları eleştirileri bile yüzlerine gözlerine bulaştırmakla suçlayan AKP Kocaeli İl Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Akın, “Asılsız ve dayanaksız konuşup eleştiriyorlar. Satın aldığımız diyanet ürünü promosyonların ücretini dağıtım yaptığımız 27 Nisan tarihinden 8 gün önce yani 19 Nisan tarihinde banka aracılığıyla ödemiştik. İşte banka dekontu da burada. Zamanında CHP’de iktidardayken iktidarın nimetlerini kullanmışlardı deniliyor. Biz CHP gibi tüyü bitmemiş yetimin hakkını yiyecek kadar kansız değiliz” şeklinde çok ağır bir görüş ileri sürdü.

GENÇLER İÇİN PROJE
Gençler için yeni bir projeyi hayata geçireceklerini de kaydeden Akın, “Kocaeli gençlerini gruplar halinde bir platform çevresinde toplamak amacıyla Kocaeli Gençlik Ortak Akıl Buluşmaları programımızı başlatıyoruz. 3 ana başlığı birleştirdik. Kocaeli, Gençlik ve 2023 vizyon projemiz. Kendi ayakları üzerinde durabilen gençlik STK’ları ile diyaloga girdik. Kocaeli gençliği ile kentin yeni yol haritasını çıkaracağız. Tüm gençlik STK’ları, vakıf ve dernekler ziyaret edilerek yuvarlak masa toplantıları yapacağız. Birkaç tane yaptık ve çok iyi projeler ortaya çıkmaya başladı” dedi.

Haber:Aybey KAHRAMANLI

01 Mayıs 2013 Kocaeli- Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR