Remzi Çeri, Emekliler Derneği’ne aday

Körfez’in tanınmış siması Remzi Çeri, Türkiye Emekliler Derneği Körfez Şubesi’nin 26 Haziran tarihinde gerçekleştireceği 9. olağan genel kurulda başka...

BÜYÜT

Körfez’in tanınmış siması Remzi Çeri, Türkiye Emekliler Derneği Körfez Şubesi’nin 26 Haziran tarihinde gerçekleştireceği 9. olağan genel kurulda başkanlığa aday olacağını açıkladı.

Türkiye Emekliler Derneği Körfez Şubesi, 26 Haziran Pazar günü 9. olağan genel kurulunu gerçekleştirecek. Dernek üyesi eski İl Genel Meclis üyesi Remzi Çeri, başkanlığa resmen aday olduğunu açıkladı. Kuzey Mahallesi Mescit Sokak No:7 adresindeki evinin bahçesinde basın mensuplarını ağırlayan Çeri başkanlığa aday olduğunu, seçildiği takdirde özellikle emeklilerin hak kayıplarına karşı mücadele edeceğini söyledi.

MEHMET AKŞİT’E TEŞEKKÜR
Çeri şunları kaydetti “1994 yılında derneğimizin kurulmasına öncülük eden başta kurucu başkanımız Mehmet Akşit’e ve onunla beraber 17 yıldır yönetim ve denetim kurulunda görev yapan arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. 26 Haziran'da yetki aldığımız takdirde yeni yönetimle durmayacağız, koşacağız. Öncelikli hedeflerimiz arasında İntibak Yasası’nın çıkması için kamuoyunda gündem oluşturmak. Üyelerimizin promosyon alması için genel merkezle iş birliğinde bankalarla iletişime geçeceğiz.

PROTOKOLDE YER ALMAK İSTİYORUZ
En aktif dernek olmamıza rağmen, protokollerde yer alamıyoruz. Öncelikle protokollerde derneğimizi temsil etmek için çalışma yapacağız. Dernek lokallerimizi sadece üyelerimize en iyi hizmeti sunabilmek için kullanacağız. Üye güncellemesi ile birlikte her üyemize kimlik kartı çıkartacağız, ayrıca esnaflarımızla görüşüp, emeklilere indirim yapmalarını sağlayacağız. Yıl içinde üyelerimize geziler düzenleyeceğiz, mesaj sistemini kurarak üyelerimizle düzenli iletişim sağlayacağız.

BURSLAR DEVAM EDECEK
Kan ihtiyacı olan üyelerimize yardımcı olacak, üyelerimizin sigorta, gıda, giyim mağazalarından indirimli alışveriş imkânını sağlayacağız. Mahallelerde oluşturacağımız temsilciliklerle ekonomik sıkıntısı olan üyelerimizin tespiti sonucunda gıda, yakacak, burs yardımı yapacağız Bunlar yapacağımız işlerin bazıları biz durmayacağız, koşan ekip olacağız.”

Remzi Çeri Kimdir?
1960 yılında Körfez ilçede doğdu. Meslek lisesi mezunu olan Çeri, Tüpraş Petrokimya Müdürlüğü’nden emekli oldu. Evli ve 3 çocuk babası.
Çeri sırasıyla şu görevlerde bulundu
8 Yıl Pet-İş-Ko Tüketim Kooperatif Başkanlığı
5 Yıl Kocaeli Kooperatifler Birliği Başkan vekilliği
2 Yıl Türkiye Kooperatifler Birliği Denetim Kurulu Başkanlığı
2 Yıl Petkim Spor Başkan vekilliği
2 Yıl Körfez Tüketici Hakem Heyeti üyeliği
2 Yıl Sanayi Ticaret Bakanlığı Tüketici Konsey üyeliği
4 Yıl Petrol-İş Sendikası Yarımca Üst Kurul üyeliği
5 Yıl Kocaeli İl Genel Meclis Üyeliği

20 Haziran 2011 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR