İzmit Belediyesi mahallelerde çalışıyor

    İzmit Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin mahallelerdeki çalışmaları devam ediyor.  Fen İşleri Müdürlüğü’nden alınan bilgiye göre Bekirder...

BÜYÜT

 

 

İzmit Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin mahallelerdeki çalışmaları devam ediyor.  Fen İşleri Müdürlüğü’nden alınan bilgiye göre Bekirdere, Yeşilova ve Yenidoğan bölgelerinde istinat duvarı, yol genişletme, merdiven ve korkuluk çalışması yapıldı.

 

CAMİ ÖNÜNE DUVAR

Bekirdere Başaran Caddesi sonunda  devam eden cami inşaatı önüne hem yolun genişlemesi hem de toprak kaymasını önlemek  amacıyla 87 metre uzunluğunda 4 metre yüksekliğinde  perde duvar yapılıyor. Yetkililer  duvarın 65 metrelik kesiminin tamamlandığını kalan kısmının da önümüzdeki günlerde bitirileceğini söylediler.

YEŞİLOVA’DA YOL GENİŞLEDİ

Fen İşleri Müdürlüğü’nce Yeşilova Mahallesi Halide Edip Adıvar Caddesi ile Gündoğdu Caddesi’nin birleşim yerine de 37 metre uzunluğunda 2,5 metre genişliğinde duvar  yapılarak  mevcut yol yaklaşık 40 metre genişletilmiş oldu.

YENİDOĞAN’DA DA DUVAR

Yenidoğan Mahallesi’nde de İzmit Belediyesi’nce hem toprak kaymasını önlemek hem de yon genişletmek için duvar çalışması yapıldığı bildirildi. Kaleüstü Sokak’taki, 6 metre uzunluğunda 2 metre yüksekliğindeki perde duvar çalışması tamamlanarak duvar üstüne de demirden korkuluk yapıldı.

MERDİVEN YENİLENDİ.

Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Bekirdere Uluca Sokak’ta merdiven yenileme çalışması yaptılar. 144 metre uzunluğundaki 276 basamaklı merdivenin yapımı tamamlanırken  vatandaşlar yapılan hizmetler için  Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan ve emeği geçenlere teşekkür ettiler.

04 Mayıs 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR