K.Hikmet Özbağcı İÖO. yeni yönetiminden Yıldırım’a ziyaret

Kaymakam Hikmet Özbağcı İlköğretim Okulu’nun yeni müdürü Ali Bulut, önceki gün okul idarecileri, öğretmenleri ve yeni Okul Aile Birliği yönetimi ile b...

BÜYÜT

Kaymakam Hikmet Özbağcı İlköğretim Okulu’nun yeni müdürü Ali Bulut, önceki gün okul idarecileri, öğretmenleri ve yeni Okul Aile Birliği yönetimi ile birlikte Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım’ı ziyaret etti.
 
Okul Müdürü Ali Bulut’un yanı sıra ziyarette müdür yardımcıları Yaşar Gül, Özden Seferoğlu, Halit Kaya, okul öğretmenleri Doğan Yıldırım, Erdinç Ertaş, Okul Aile Birliği Başkanı Esra Erdoğan,  Okul Aile Birliği yönetim kurulu üyeleri Nuran Bozkurt, Birsen Akarçay, Funda Alıcı ve Gülsüm Koyuncu, okul öğrencileri Hilal Yıldırım ve Melis Atmış hazır bulundu.
 
YILDIRIM’A TEŞEKKÜR
Eğitim ve öğretim yılı boyunca okullara yapmış olduğu desteklerden dolayı Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım’a teşekkür eden Okul Müdürü Ali Bulut, daha önce Nazmi Oğuz İlköğretim Okulu’nda görev yaptığını belirterek, “İlçenin en başarılı okullarından birinde göreve başladığım için kendimi şanslı hissediyorum. 2011-2012 eğitim ve öğretim yılı boyunca okulun başarısını artırmak için çalışma arkadaşlarım ve yeni Okul Aile Birliği yönetimim ile üstün gayretle çalışacağım” dedi. Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım ise okul müdürü Ali Bulut’a ve okul aile birliği yönetimine teşekkür etti.

17 Ekim 2011 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR