Uğur Dershanesi başarılı öğrencilerini ödüllendirdi

Uğur Dershanesi İzmit Şubesi’nde Uğur Tanısal Sınavı’nda (UTS) dereceye giren öğrencilere törenle başarı belgeleri ve ödülleri verildi.Her yıl düzenli...

BÜYÜT

Uğur Dershanesi İzmit Şubesi’nde Uğur Tanısal Sınavı’nda (UTS) dereceye giren öğrencilere törenle başarı belgeleri ve ödülleri verildi.

Her yıl düzenli olarak Uğur Dershaneleri’nin tüm şubelerinde gerçekleştirilen Uğur Tanısal Sınavı (UTS) bu yıl da 22 Ocak 2011 tarihinde yapıldı. Türkiye genelinde tüm Uğur Dershanesi Şubeleri’nde uygulanan UTS'ye ilköğretim 4- 5- 6- 7. sınıflar düzeyinde 113 bin 565 öğrenci katıldı. Sınava ilimizden katılan Emek Dayanışma İlköğretim Okulu öğrencisi Gökhan Kasap, Nuh Çimento İlköğretim Okulu öğrencileri Yaren Sude Başaran ile Erdinç Gürbüz dereceye girdi. UTS sınavında dereceye giren öğrenciler için dün dershane binasında tören düzenlendi.

ÖĞRETMENLERİ VERDİ
Törene okul müdürleri ile 4. ve 5. sınıflarda dereceye giren başarılı öğrencilerin sınıf öğretmenleri ve öğrenci velileri katıldı. Başarı belgeleri ve ödüllerin dağıtım törenine dershane müdürü Erinç Gürbüz'ün açılış konuşması ile başlandı. Törende Uğur Dershanesi İzmit Şubesi Kurucuları Nermin Küçükaydın ve İbrahim Küçükaydın eğitime bakış açılarını ve eğitim anlayışlarını içeren kısa bir sunum gerçekleştirdi. Törende başarı belgeleri ve ödüller törene katılan okul yöneticileri ile dershane ve okul öğretmenleri tarafından verildi.

27 Şubat 2011 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR