Çayırova’dan öğrencilere seminer

Kulübün 2.Başkanı Eğitimci Muzaffer Çetin’in Açıklamasında “Konuşma zamanı değil, Koşma ve yorulma zamanı. Gençliğimiz şöyle kötü böyle kötü demiyoruz...

BÜYÜT

Kulübün 2.Başkanı Eğitimci Muzaffer Çetin’in Açıklamasında “Konuşma zamanı değil, Koşma ve yorulma zamanı. Gençliğimiz şöyle kötü böyle kötü demiyoruz. Biz ne yapabiliriz onun derdindeyiz. Okul okul gezerek gezerek  Çayırova’yı yaşanabilir bir belde olması için çalışıyoruz dedi.

 

Şehit İlhan Kartal Anadolu Lisesinde 2 seansta 180 öğrenci ile
Fevzi Çakmak Anadolu Lisesinde 2 seansta 210 öğrenci ile seminerlerimizi tamamladık.
 

Kulüp Başkanı Fahtettin Taşkaya’da Amacımız Kayıp olmakta olan değerlerimizi konularında gençlerimizi bilinçlendirmek bu sayede ahlaklı, kaliteli, başarılı, ülkesinin menfaatlerini düşünen, milli ve evrensel değerlerimizi bilen sahip çıkan insanların sayısını artırmaktır.
Kulübümüz ve yöneticilerimiz sosyal sorumluluk bilincinde Çayırova insanına fayda sağlamak için yılmadan usanmadan maddi bir çıkar gözetmeden hizmetlerine devam edecektir. Bu konuda özellikle bu çalışmanın başını çeken Değerli öğretmenim Muzaffer Çetin’e teşekkür ederim dedi.

25 Şubat 2015 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR